Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegy66 kérdése:

Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja együtt voltunk a barátommal.A múlt hétvégét nála és a családjánál töltöttem, és mivel kollégista vagyok nem tudunk csak hétvégén találkozni...4 napja nem beszéltünk és mikor ráírtam ilyen sablonos beszélgetést folytattunk, egy kicsit kiakadtam és megkérdeztem,hogy őt nem zavarja ,hogy nem beszélgetünk?! Mert engem zavar,hogy lesz*r..Megmondtam neki,hogy aggódom érte, mert azt sem tudom,hogy él-e vagy hal..Erre rávágta,hogy tudhatnám,hogy rengeteg dolga van és nem hiányzik neki,hogy aggódjak érte és szakított... Soha sem lesz egy normális kapcsolatom??
2014. szept. 20. 22:29
 1/7 RRR ***** válasza:

ez hülye volt

neked

lesz,ha nem egy hisztis f--aszt fogsz ki legközelebb

2014. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
hány éves vagy? ha 16évesen ezt kérdezed hogy "soha sem lesz egy normális kapcsolatom?" akkor b azdmeg nem is érdemelsz egyet se idi óta...
2014. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod,kedves 2. attól semmivel sem lesz jobb, ha sértegetsz másokat. Azért volt ez az utolsó kérdésem,mert tudod,ha az első kapcsolatból így lépsz ki nem éppen kellemesek a 'tapasztalataid'.. És költői kérdés volt. De köszönöm a véleményed. :)
2014. szept. 20. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó!
2014. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Ha 4 napig nem beszéltek, az azt jelenti hogy egyikőtök sem keresi a másikat. Most akkor ki a hibás?

Valakinek kezdeményezni kell a türelmet és a szeretetteljes hozzáállást.

2014. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek volt igaza? Hát nekem!
2014. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom,hogy ezért mindketten hibások voltunk/vagyunk.. De azért rosszul esett,hogy csak ennyit jelentettem neki.
2014. szept. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!