Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm azt mondta szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta szeret, de úgy érzi, kicsit gyengült a szerelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, sajnos én nagyon féltékeny és birtokló típus vagyok. Sokat vesztünk emiatt össze, de mindig kibékültünk, az utóbb annyira összevesztünk hogy szakítani akart velem, de én nem adtam föl mert nagyon szeretem és sikerült megbeszélni a dolgokat, hogy megváltozok, azt hogy a szerelme egy kicsit gyengült azt mondta azért van, mert félfékenykedtem betegesen, piti kis ügyek miatt is cirkuszoltam. Adtunk magunknak még eg esélyt, szerintetek felerősödhet benne a szerelem újra arra a szintre? Válaszotokat előre is köszönöm!

2014. szept. 28. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme volt cirkuszolni, de komolyan? Én is féltékeny típus vagyok, és sokszor azon izgulok, hogy valahogy elveszítem, de ennek soha nem adok hangot, mert van annyi eszem, hogy tudjam, ezzel csak olajat öntenék a tűzre.
2014. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezentúl én sem teszem, átgondoltam a dolgokat magamban!
2014. szept. 28. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld higattan kezelni a dolgot .ha látja hogy nyugott vagy és nem idegeskedsz akkor nem lessz baj .sok szerencsét
2014. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz!
2014. szept. 28. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen fölösleges féltékenykedni, 1ik párkapcoslat se tart örökké, és úgyis emgcsal ha akar.
2014. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen fölösleges féltékenykedni ebben igazat adok, de abban nem hogy egyik párkapcsolat sem tart örökké, ha két ember között minden jól működik szerintem semmi sem lehetetlen :)
2014. szept. 28. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
minden jól működik? millió:1hez. még a legtöbb 30 éves kapcsolat is többnyire csak megszokás és tolerancia kérdése.
2014. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!