Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szakításra akart utalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakításra akart utalni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy sajnálja, hogy szeret. Most nagyon szomorú vagyok, elèg rendesen megbántott. Nem tudom, hogy mi van.

2014. szept. 28. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nyilván nem örömében írta. szerintem ezek után esélyes, hogy szakít. miért írta? mi történt? mert ennyiből azért nehéz megítélni.
2014. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, ezt úgy tudhatod meg. erre találták ki az emberek közötti kommunikációt
2014. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon különbözünk szerinte.

És nem írta, hanem mondta, mielőtt felszállt volna a buszra, amivel elment.

2014. szept. 28. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy felindultságból mondta? Két sorból nem fog kiderülni számunkra hogy mi van:D
2014. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vajon miért sajnálja? Nem tudtok elég időt együtt tölteni? Vagy mi lehet a probléma?
2014. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kezdődik...
2014. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ez a nagyon különbözünk, sajnálom, hogy szeretlek bizony szakítós szöveg. csodálom, hogy a te jobbat érdemelsz szöveg kimaradt...
2014. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy valami nagyon rosszat tettél,de szeret és ha megpróbálsz változtatni/bocsánatot kérsz,minden rendbe hozható.
2014. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!