Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondjam el a pasimnak fiúk ti mit szólnátok szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

kicsivel több mint egy hónapja vagyunk együtt és az az igazság hogy én egy transzexuális lány vagyok (fiúnak születtem fiú nemiszervvel de hormonterápiára járok van mellem mások szerint nagyon szép lány vagyok a személyimben is nő a nemem csak épenséggel ott lent még nem minden teljes)

és ő nem tud erről egy szórakozóhelyen ismertem meg és nagyon szeret én is őt de sose voltam még ilyen helyzetben az elején tisztázni akartam de nem tudtam hogy fogjak hozzá most pedig úgy érzem túl sok időntelt el

hogyan mondhatnám meg neki vagy mi lenne az ideális időpont szerintetek ti mit szólnátok ha ezt bevallanák nektek?



2014. okt. 4. 19:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
én 20,éves vagyok ő pedig 18, egyébként
2014. okt. 4. 19:30
 2/18 anonim ***** válasza:
Örülj ma mokka nélkül megúszod,miért nem mondtad el rögtön!
2014. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a helyzeted kérdező. Ledöbbennék az biztos. Nem is tudok mit mondani. És akkor ha péniszed van akkor azzal mit lehet kezdeni, hogy teljesen nő legyél?
2014. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Te vagy bangkuki?😄😄😄😄.
2014. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem átalakítóműtét de még egy évet várnom kell vele hogy azt is megcsinálják nem részletezem hogy képezik ki a puncit mert szerintem sokat rosszul lennének google kidobja egyébként ha rákeresel
2014. okt. 4. 19:35
 6/18 anonim ***** válasza:

Légy őszinte ne indits hazugsàggal egy kapcsolatot..majd eldönti mit akar a továbbiakba..

😻

2014. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni ,de 1000,hogy kidob ez nem normális
2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azonnal közölni kellett volna!
2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen tudom én vagyok a hibás hogy nem közöltem rögtön mert csak halogattam ezért is nem tudom most mit tegyek hogy mondjam el neki sajnos már változtatni nem tudok rajta :(
2014. okt. 4. 19:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy szakítani fog. Nincs rá jobb mód minthogy leülteted és egyenesen a szeme közé, semmi cukormáz.
2014. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!