Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondjam el a pasimnak fiúk ti mit szólnátok szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

kicsivel több mint egy hónapja vagyunk együtt és az az igazság hogy én egy transzexuális lány vagyok (fiúnak születtem fiú nemiszervvel de hormonterápiára járok van mellem mások szerint nagyon szép lány vagyok a személyimben is nő a nemem csak épenséggel ott lent még nem minden teljes)

és ő nem tud erről egy szórakozóhelyen ismertem meg és nagyon szeret én is őt de sose voltam még ilyen helyzetben az elején tisztázni akartam de nem tudtam hogy fogjak hozzá most pedig úgy érzem túl sok időntelt el

hogyan mondhatnám meg neki vagy mi lenne az ideális időpont szerintetek ti mit szólnátok ha ezt bevallanák nektek?



2014. okt. 4. 19:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

akkor ti is szakítanátok?

de azt mondta mindennél jobban szeret és én vagyok az első barátnője

2014. okt. 4. 19:44
 12/18 vorarlberna ***** válasza:
Biztos lennék veled. Veled maradnék, főleg ha tényleg jól menne minden.
2014. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor a személyedet szereti, nem a nemiszervedet, gondolom én.

Mindenképp mondd el, mielőtt olyan helyzetbe kerültök, nehogy ott alázzon meg.

2014. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

leölteted, és letolod előtte a gatyád.

nem kell egy szó se.

2014. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha van melled, és hiteles vagy, akkor min. 6 hónapja vagy HRT-n, és legjobb tudomásom szerint SRS-t 1 év HRT-re adnak ki. (Légyszi, ne menj Pajorhoz, nem sok jót hallottam róla.)


Ha szereted, akkor viszont már késő outolni, és 99% hogy szakítani fog. Ezért minél korábban, annál jobb. Lelkileg készülj fel a legrosszabbakra, ülj le mellé kettesben, és mondd el neki, ahogy anno a pszichiáterednek mondtad el F64.0-hoz. Azzal színesítheted, hogy te nő vagy, mert lélekben nőnek születtél, és ezért ő hetero, még akkor is, ha mégsem szakítana veled.

2014. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mondd el a valodi okat a szakitasnak, en biztos undorodnek magamtol es a szexualitasomat os megkerdojeleznem, ha ilyen helyzetbe kerulnek. Nagyon nehez lenne feldolgoznia legalabb ot ne kuldd pszichologushoz. Szakits es maradj csendben :)
2014. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

nem szakítanék ezért

sőt szeretnék megismerni ilyen lányt

2014. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem bejonne amugy..
2014. nov. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!