Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbizhatok-e még benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizhatok-e még benne?

Figyelt kérdés
2-és fél éve vagyunk együtt a páromal,már sokadjára kodolua a telefonját.. hisztizik mindenen megbeszélni a dolgokat sosem akarja! Tavaly decemberben egy sráctól facen kapott egy olyan üzenetet hogy köszi azt a két órát...mi lehet ez??megkérdeztem anyitt mondott hogy csak beszelgettek mert bent volt az uzletben es várta a buszt.. midén februárban szintén fb kapott egy üzenetet hogy jo kos kep 100.000- ert mit csinalsz?? Ez az egyéb uzenetek kozt volt amikor ezt is megkérdeztem azt mondta nem is latta de ha en véletlenül beszélek egyik volt osztalytársnőmmel akkor hiszti van.mi lehet ez??? Miért csinálja ezt??

2014. okt. 6. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:-)
2014. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez mi volt??
2014. okt. 6. 20:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni hogy ezekere a levelekre mit válaszolt a párod. Arról nem tehet hogy unatkozó perverzek irogatnak neki, csak arról hogyha pozitivan reagálja le.

Amúgy te se vagy semmi, hogy nézegeted a facebookját! Ezt a kérdést ennyi erővel ő is feltehette volna.

2014. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tavaly ő nézegette álandoan az én facebookomat!!! Meg a telomat amikor mondtam hogy lekodolom hisztizett es azt mondta hogy azt probáljam meg.. de mikor ő kodolja nekem egy szavam se legyen!!
2014. okt. 6. 21:16
 5/17 anonim ***** válasza:
De hogy reagált az emailekre??
2014. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy sehogy
2014. okt. 7. 20:31
 7/17 anonim ***** válasza:
De mit írt nekik vissza??
2014. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2-re reagalt az megvalaszoltam a tobbire nem reagalt semmit nem irt itt amiket szokott kapni pęrverz uzeneteket arra szokott valaszolni!!!
2014. okt. 8. 10:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik hogy te csak negatívan akarod őt beállítani, holott egyetlen normális érvet sem tudsz mondani arra hogy igazad lenne.

Mocskos dolgokat irogattak neki, ő pedig nem válaszolt rájuk. Akkor meg hol itt a probléma?

Azt írtad némelyikre válaszolt: és mit? Mert rohadtul nem mindegy hogy azt írta vissza hogy "takarodj te köcsög" vagy azt hogy "oké benne vagyok"

2014. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyre kettore igen ugy valaszolt mindtha szimplan beszelgetett volna amugy meg nem tudom mert semmit nem mond el semmit nem mutat meg kodolva van mindene!! Es tán 2-3 kuldott el szó szerint hogy huzzal inenn a tobinek trendesen valaszolt mintha nem per erz dolgokat irogatott volna arra pl hogy azt irtak neki hogy koszi azt a ket orat arra az volt a valasza hogy koszi ez a dolgom!!!
2014. okt. 8. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!