Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti sírnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sírnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha fél évet együtt vagy valakivel, tudod, hogy a lány teljesen szerelmes beléd, de te időközben rájössz, hogy nem ő kellett. Ebben az esetben sírnátok együttérzésből is, amikor a lány a karjaitokban zokog vagy ez azt jelenti, hogy mégis szeretitek a lányt?

(Nem lányos sírásra gondolok, csak megkönnyezésre, azt is titkoltan, tudom, hogy a fiúk nem sírnak. Csak mert velem ez megtörtént és nem tudom, hogy mit is jelent, én vagyok a lány)



2014. okt. 7. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet.
2014. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sírnék... Homlokpuszi, egy vigyázz magadra, és kész :)
2014. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Ne feltétlenül érzelmekre gondolj, lehet csak nagyon stresszezte a helyzet és félt a reakciódtól, aztán mikor elmondta, megszabadult a ránehezedő nyomástól, meg kicsit bántotta is a dolog. - de ha így alakult el kell fogadni, nem pedig után manipulálni az érzelmeket, empátiát...
2014. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Igazából érzelmileg olyan egyszerű vagyok mint a faék, szóval valószínű, hogy csak egy ölelést és hátpaskolást kapnál tőlem. Nem hiszem, hogy bőgnék...


Bár, ha én is szeretlek akkor lehet, hogy mégis. Akkor viszont miért nem vagyok veled?


Mindenesetre irigylem a srácot.

2014. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akkor történt, mikor elmondta. Ő nem mondta el, csak éreztette velem(illetve még egy régebbi mosolyszünetnél hivatkozott erre, de aztán meggondolta magát és visszajött hozzám, valamint most szakítás után egy héttel mondta ezt egy közös ismerősnek) Én mondtam ki a szakítást, ő csak meghallgatta, de nem reagált sehogy, elfogadta. És utána történt ez a sírós téma, mert kiborultam, hogy meg kellett hoznom ezt a döntést és hogy utoljára vagyok vele.
2014. okt. 7. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért irigyled?
2014. okt. 7. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert picit félreértettem a kérdést. Az irigykedést leszámítva fenntartom a véleményemet.
2014. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismeretlen okok miatt képtelen vagyok a sírásra fizikailag.de cserébe belülről kezdek elpusztulni.
2014. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, rosszul írtam ki a kérdést. Valójában arra lennék kíváncsi, mit jelenthet az, hogy ő is megkönnyezett? Azt, hogy csak sajnált vagy, hogy tényleg szeret, csak valamiért elzárkózik? Ezért kérdeztem úgy, hogy ebben a helyzetben a fiúk sírhatnak e együttérzésből.
2014. okt. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!