Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőm nagyon visszaél azzal hogy tudja " én nem az a fajta vagyok aki megütne egy nőt" típus.

De tényleg nem helyeslem a nőket megütni.

Viszont, ő van hogy pofot ad nekem, apró dolgok miatt, élvezi hogy játszhat ...vagy tudom is én.


Most komolyan, milyen dolog már hogy egy nő megüthet egy férfit?

Mégis ha nem akarom visszadni neki, hogy lehet az ilyet kezelni?

Az idióta kommentekkel légyszíves kíméljetek. Köszönöm.Normális válaszokat szeretnék.

üdv.

Azt tudom hogy az előző barátjával szinte verték egymást, az rendesen hatalmas pofonokat adott neki, ő meg vissza ugye. Sőt gyomor szájon is volt hogy vágta, de erősen...(mármint a fiu a lányt) hozzábágta a biciklit stb.

Namost ez tőlem iszonyat távol áll, ez a fajta viselkedés.


És még néha van hogy mondja nekem, azt akarom hogy vadulj.

Aztán ha kicsit eldurraNna az agyam meg jönne, hogy "szegény Ő, hogy bánok én vele".

Szerintem nem 100.


2014. okt. 4. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem 100-as, bocsi.


Beszéld meg vele Ha nem megy, akkor inkább lépj tovább.

2014. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott csak rosszabb lesz
2014. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok?
2014. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 28 Ő 19. Kicsit vicces a szitu.


Meg ilyet mond, mikor "kezdeményezek" mert kívánom igaz már a 2-ik menet után meg mondta hogy nincs kedve hozzá, de ilyen régen is volt.. mégis megtörtént a dolog. Most meg hogy szájak le róla mert pofán vág. És elszánt tenkintet. Szinte nem ismerek rá.

Ezt azért nem bírja el az "Én" képem, az ilyen beszólásokat, és dolgokat. Úgy érzem visszaél azzal hogy nem vagyok az a... vagy lehet én képzelem be. Fene tudja. De a megütés bátorsága részéről akkor is megkérdőjelezhető.

2014. okt. 4. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat mindenkeppen beszelj errol vele.. ha nem sikerul megoldni, es nem valtozik a helyzet, en is azt mondom, hogy szakits vele!
2014. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!