Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilona04 kérdése:

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy a kapcsolatom romokban hever?

Figyelt kérdés

Az én történetem röviden annyi, hogy a barátommal közel még csak fél éve vagyunk együtt de nagyon megszerettem őt. De történt egy olyan eset, hogy 3 héten keresztül rá sem ismertem. Később kiderült (hát bele néztem a telefonjába amire nem vagyok büszke! de meg kellett tennem hogy tisztán láthassak),hogy a volt barátnőjével találkozgatott, azt állítja azóta is, hogy nem volt köztük semmi sem. Megbocsátottam neki, mert nem akartam hogy kilépjen az életemből. Megbeszéltük a dolgot, de engem a mai napig nyomaszt ez az egész. Nem tudok megbízni benne és ez felemészt teljesen. Természetesen sosem szoktam ezt szóba hozni, úgy teszek mintha meg sem történt volna. Ráadásul mostanában is nagyon furán viselkedik: viszi magával mindenhova a telefont még a wc-re is, fürdeni is, mindenhova, előttem sosem ír senkinek mindig úgy csinálja ,hogy én még véletlenül se láthassak semmit sem, nem úgy viszonyul már hozzám mint eddig, úgy érzem teljesen rám unt és fogalmam sincs hogy mit tehetnék, de mindeközben állítja, hogy nagyon szeret, nem hagyja, hogy szakítsak vele. Lehet csak már túlkomplikálom ezeket a dolgokat az előző hibája miatt. De legelőször is győzött a női megérzés, és most is azt érzem, hogy valami nem stimmel. Nem tudom mit csináljak kérlek segítsetek!

22, L



#szerelem #párkapcsolat #félrelépés gyanúja
2014. okt. 10. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naiv. Ha nem tudsz benne megbízni, semmi értelme az egésznek. Amúgymeg ezek után, ha így viselkedik , baromire arra utal, hogy ez továbbra is így van. Neked meg jogos az aggodalom, nem, hogy más nővel. Az exével találkozgat. Fogadd el, hogy nincs értelme, vagy próbáld meg rendbe hozni.
2014. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több dolog nem tetszik a sztoridban. A volt barátnőjével találkozgatott, a tudtod nélkül. Ez idő alatt megváltozott a viselkedése. Nem engedi, hogy szakíts vele. Nem vagy neki alárendelve, szerintem simán hagyd ott. Mondom ezt azért, mert számomra egyértelmű a leírtakból, hogy a srác fejében legalábbis megfordult, hogy újrakezdje a volt nőjével. Ráadásul rejtegeti a telefonját. Ha én gyanúba keverném magam, alaptalanul, akkor már csak azért ott hagynám a telefonom szabad prédának, hogy bizonyítsam, nincs takargatni valóm. Azt mondani valakinek, hogy szeretjük, elvileg nagy dolog. De ezt nem mindenki így fogja fel. Könnyű dobálózni vele, hiszen csak egy szó. Ha fél év után már ilyen problémák adódnak, akkor nem hiszem, hogy értelme lenne, hogy túl sok időt belefeccölj ebbe a kapcsolatba.
2014. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnám rendbehozni? Mit tegyek? annak ellenére, hogy ő hibázott én olvasgattam órákat a neten olyan dolgokról, hogy hogyan legyek nagyon jó barátnő stbstb. Fogalmam sincs mit csináljak de már nem bírom ezt :(
2014. okt. 10. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Csodalkozol hogy ezek utan nem bizik meg benned?
2014. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? úgy gondolom semmi rosszat nem tettem, 3 hétig tűrtem és az vesse rám az első követ aki nem olvasott volna bele az üzeneteibe!
2014. okt. 10. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
"nem úgy viszonyul már hozzám mint eddig, úgy érzem teljesen rám unt" Ha ez igaz, akkor előbb-utóbb kidob téged. Lehet, jobb lenne megelőznöd ezt!
2014. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csúnyán át vagy b.a.sz.va a palánkon.

Alig fél éve vagytok együtt, és már az exével találkozgat. Te csk búfelejtő voltál neki, és úgy fest az exével újra kezdődik a dolog. Hagyd el a p.i.cs.á.ba, mert csak fájdalmat okozol magadnak. Lépj le ő meg folytassa az exel ahol abbahagyta, te meg keress egy értelmesebb f.a.sz.it. Sok sikert!

2014. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit rosszat nem csinaltal?


LOL.


Nem kutakodunk mas emberek telefonjaban, sem a ferjunkeben/felesegunkeben, sem a gyerekunkeben, sem a szuleinkeben.


Te megtetted, aztan most csodalkozol hogy eldugja eloled a telefonjat.


Dontsd mar el mit akarsz. Ha vele akarsz lenni, akkor legyel vele es bizz meg benne.


Ha nem bizol benne akkor lepj le, aztan ennyi.

2014. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!