Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokkolt, hogy ujra lattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkolt, hogy ujra lattam a szerelmem, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

5honapja nem lattam,es most talalkoztunk felkeresett azt hittem megnyilik alattam a fold mikor meglattam ot,teljesen leblokkoltam!

csak neztem ra (o mosolygot meg inzett,hogy menjek oda)majd egy hang azt sugta,hogy induljak meg es elrohantam-azt hittem utanamszol majd de nem tette! mit akarhatott? ez ket hete tortent azota nem jott el ujra!szerintetek eljon meg/megkeres?



2014. okt. 10. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt jól elb*sztad, már ne is haragudj!

Nyilván beszélni akart veled, azért kérte, hogy menj oda, de mivel te elmentél és le se sz*rtad, úgy érezte, hogy neked ő már semmit nem jelent. Ezek után pedig már nem próbálkozik, mert gondolom azt hiszi, hogy fölösleges.

Ha akarod, hogy keressen, akkor legalább írj neki.

2014. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod őt még látni, akkor most neked kell lépned!
2014. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
irtam neki egy hete,hogy csutortokon vagyis tegnap jojjon oda ahol multkor talalkoztunk,de nem.jott el! most jatsza a sertodotett??
2014. okt. 10. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Személyesen neki írjál és ne facebookon írj ki számodra logikus dolgokat - amit könnyen lehet, hogy ő nem is látott és/vagy nem is értett. (Emlékszem, már feltetted ezt a kérdést máshogy.)
2014. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen de ezt is ertenie kellett volna,ha meg neki irok szemelyesen ki tudja,hogy reagal ra?!
2014. okt. 11. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
De mégis miből kellett volna értenie?! Attól még, mert SZERINTED logikus és érthető, amit kiírtál, könnyen lehet, hogy számára kicsit sem volt az! Arról nem is beszélve, hogy nem mindenki nézi végig a sok h*lye kiírást meg posztot, szóval simán lehet, hogy el se olvasta!!!!!!
2014. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megis mit irhatnek neki?
2014. okt. 12. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írd hogy bocs hogy hülyén viselkedtem múltkor. Szeretnék veled megint találkozni
2014. okt. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!