Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem? Vagy csak vonzódás?

Figyelt kérdés
Kb 3hete osztálykiránduláson egy fiúval közelebb kerültünk egymáshoz, de igazából annyi történt, hogy feküdtünk a szobába a többiek is ott voltal mert pihent mindenki és befeküdt mellém vagy nem is tudom a lényeg hogy egymás mellé leveredtünk és hozzá bújtam,átölelt simogattuk egymást meg csókolóztunk vagyis csak szájra puszi volt de ő akart rendesen csak én elhúztam magam mert soha nem csókolóztam és féltem és azt mondta hogy: szeretlek.. Aztán ugye nem folytattuk kiment és ne nézzetek hülyének de szerintem kiverte... És mostanában megölel meg én is őt és valamit érzek iránta de nagyon félek. Ti mit tennétek?

2014. okt. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba
2014. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

Őszintén? Szerintem jól érezted :D már gondolom nem a 12.es kirándulásról van szó csak így a stílusából sem..

szal ja szimplán bepróbálkozott hátha alapon. A szerelem nem úgy néz ki, hogy eddig beszéltünk heti 3 mondatot most meg beléd vagyok esve úgyhogy gyűrjük össze a lepedőt az osztály előtt :D.

2014. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom es varom a többi választ.
2014. okt. 13. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyos történet.

bárcsak velem is megesne ilyesmi..

2014. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!