Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékenykedik folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik folyton a párom?

Figyelt kérdés

Soha nem adtam rá okot, nem szoktam kacérkodni, nem chatelek olyan pasikkal akiket ő nem ismer. Ha kapok egy-két perverz beszólást, megvédem magam, és sose nézek rá más pasira. Sose csaltam meg, mindig vele akarok lenni. Igyekszem jó lenni, főzök, mosok, takarítok, dolgozom, csinos vagyok, igyekszem a szexben is, bár abban mostanában nem vagyok valami jó a sok stressz miatt.

Sokat bánt ezzel a féltékenykedéssel, már le kellett kódolnom a telefonomat, mert ha valaki írt nekem Facebookon, párom beleolvasott, és elküldte a pi.csába, hogy hogy mer írni nekem.

Régen sokat csúfoltak a vékonyságommal, de mostmár felszedtem pár kilót, szép kerek cicim és popsim van, sokszor megdicsérnek, ami nagyon jól esik, mert sokáig azt hittem, csúnya vagyok. Ha megdicsérnek megköszönöm, párom meg utána egész nap veszekszik velem, hogy már megint kur.vulok. Borzasztóan fáj, hogy ennyire nem bízik meg bennem. Mindenben tökéletes, és kész lennék akár feleségül is menni hozzá, ha ez nem lenne. Annyira a fejébe vette hogy megcsalom, hogy már 100x áttúrta a telefonom, de nem talál semmit, ezért még jobban be van gajdulva, hogy biztos titkolok valamit.

Sokat pletykálnak rólam mert egy presszóban dolgozom, a vendégek szeretnek (nem olyanok hogy állandóan meg akarnak dugni, csak sok emberrel összehaverkodtam), és sajnos van egy-két rosszakaró akik elindítottak valamit, és mostmár akármivel magyarázom, a párom a fejébe vette! Jó pillanataiban bevallja hogy tudja hogy nem tudnám megcsalni, de amint hozzám szól egy pasi, ő azonnal félrehív engem és kicsapja a balhét.

Mit tegyek? Hogyan értessem meg vele, hogy szeretem ezt a munkát, és nem fogom otthagyni az ő beteges képzelődései miatt? Miért teszi ezzel tönkre az életem?



2014. okt. 13. 20:50
1 2 3 4
 1/37 RRR ***** válasza:

ne haragudj ,de ez beteg

vidd el agytúrkászhoz,ha nem akarsz hamar idegileg paff lenni

2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Tibohr ***** válasza:
Valószínűleg azért mert mindennél jobban szeret, és féltékeny típus, meg kell vele beszélni hogy ez már azért már túlmegy a határokon, és hogy ezzel megkeserít, és foglya magát vissza, vagy elmar maga mellől
2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2014. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
A párod egy bumburnyák. Semmibe néz téged, és folyton megaláz. Normális ember nem tesz ilyet. Csak szólok.
2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Már ezerszer megbeszéltem vele! Én magam dugtam az orra alá a telefonom hogy tessék nézze át, úgyse talál semmit, erre azt mondja, biztos kitöröltem. Ezért kódoltam le. Ha egy el nem mentett számot talált a híváslistámban, felhívta és megkérdezte ki az és miről beszéltem vele.

Hiába beszélek vele. Akkor megérti, bocsánatot kér, de ha megint meglátja ha mondjuk puszival köszönök egy pasinak, azonnal kiveri a hisztit.

Bevallom, nem tudom kielégíteni. Nem tudok felizgulni rá mert folyton csak bánt. Persze nem mindig, vannak nagyon jó napjaink, nagyon szép szeretkezéseink. De sajnos itt van ez... És boldogtalan vagyok.

2014. okt. 13. 21:01
 6/37 anonim ***** válasza:

1. Te szebb vagy a barátodnál és a pasidnak nincs elég önbizalma.

2. Pasid megcsal és a féltékenységével próbálja leplezni!

2014. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 RRR ***** válasza:

nézd az utolsó kom. olvasva ez nem kapcsolat hanem egy vödör sz.a.r már bocs

ő élvezi ,ha szekírozhat téged

te meg behánysz az egésztől

minek erőltetitek az egészet?

2014. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Pedig ő is nagyon jól néz ki, legalábbis nekem mindig is ő volt az álmom. Annyi csak hogy cicije van meg hasa, de ez ruhában nem is látszik , és engem nem zavart sohasem, de mindig azt mondja magáról hogy csúnya és dagadt, pedig nem.

Azt nem hiszem hogy megcsal. Megfordult a fejemben, de nem. Nagyon jó szívű, higgyétek el, borzasztóan szerelmes belém. Lehet hogy belebetegedett a gondolatba hogy másnak is kellhetek? Pedig nekem nem kell senki más.

2014. okt. 13. 21:08
 9/37 anonim ***** válasza:
Hagyd el a viharba, kell ez neked? Boldogtalanul minek töltenél el mellette akár egy perccel is többet?
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 RRR ***** válasza:

akkor intézz hozzá ultimátumot:

vagy normális lesz vagy páros lábbal kirúgod ,mert ennek így nagyon nincs értelme:

a kapcsolatotok se jó

a szex se jó

az érzelmek se jók

2014. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!