Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékenykedik folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik folyton a párom?

Figyelt kérdés

Soha nem adtam rá okot, nem szoktam kacérkodni, nem chatelek olyan pasikkal akiket ő nem ismer. Ha kapok egy-két perverz beszólást, megvédem magam, és sose nézek rá más pasira. Sose csaltam meg, mindig vele akarok lenni. Igyekszem jó lenni, főzök, mosok, takarítok, dolgozom, csinos vagyok, igyekszem a szexben is, bár abban mostanában nem vagyok valami jó a sok stressz miatt.

Sokat bánt ezzel a féltékenykedéssel, már le kellett kódolnom a telefonomat, mert ha valaki írt nekem Facebookon, párom beleolvasott, és elküldte a pi.csába, hogy hogy mer írni nekem.

Régen sokat csúfoltak a vékonyságommal, de mostmár felszedtem pár kilót, szép kerek cicim és popsim van, sokszor megdicsérnek, ami nagyon jól esik, mert sokáig azt hittem, csúnya vagyok. Ha megdicsérnek megköszönöm, párom meg utána egész nap veszekszik velem, hogy már megint kur.vulok. Borzasztóan fáj, hogy ennyire nem bízik meg bennem. Mindenben tökéletes, és kész lennék akár feleségül is menni hozzá, ha ez nem lenne. Annyira a fejébe vette hogy megcsalom, hogy már 100x áttúrta a telefonom, de nem talál semmit, ezért még jobban be van gajdulva, hogy biztos titkolok valamit.

Sokat pletykálnak rólam mert egy presszóban dolgozom, a vendégek szeretnek (nem olyanok hogy állandóan meg akarnak dugni, csak sok emberrel összehaverkodtam), és sajnos van egy-két rosszakaró akik elindítottak valamit, és mostmár akármivel magyarázom, a párom a fejébe vette! Jó pillanataiban bevallja hogy tudja hogy nem tudnám megcsalni, de amint hozzám szól egy pasi, ő azonnal félrehív engem és kicsapja a balhét.

Mit tegyek? Hogyan értessem meg vele, hogy szeretem ezt a munkát, és nem fogom otthagyni az ő beteges képzelődései miatt? Miért teszi ezzel tönkre az életem?



2014. okt. 13. 20:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ott a lényeg mikor írod, h azt hiszi magáról, h csúnya és dagadt! Nincs önbizalma nincs egója és attól fél, h elveszíthet! Te mondhatsz bár mit! Nem fog semmit sem érni! 30F
2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen? Nem akarom és nem is tudnám elhagyni. Rendbe akarok hozni mindent. Csak nem tudom, hogyan...
2014. okt. 13. 21:22
 13/37 anonim ***** válasza:
Fogadd el, h később sem lesz jobb, ha a felesége lennél!
2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Ne álltasd magad.
2014. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Ti itt mindig mindent annyival rendeztek le hogy szakítsak vele. Nem akarom elhagyni, bár amikor veszekszi velem akkor úgy érzem.

Szerintetek semmilyen módja nincs annak hogy valahogy észhez térítsem? Ti még sohase voltatok féltékenyek?

Szerintem nem halott a kapcsolatunk, csak nem tudom hogy ő mit érez, mert nem tudok sehogy se kiigazodni rajta.

2014. okt. 13. 21:56
 16/37 anonim ***** válasza:

De voltunk féltékenyek, csak egy beteg elmével nem tudunk azonosulni. Mert amit ő csinál, az beteg.

Vedd rá, hogy menjen el pszichológushoz, és gyógyuljon ki a kóros önbizalomhiányából. Ennyit tehetsz. Ha erre hajlandó, akkor van remény. De ha nem, és eddig nem volt képes logikusan végiggondolni, hogy neked ő kell, akkor nincs más lehetőség, mint hogy elváljanak útjaitok.

2014. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, én szeretnék egy kérdést intézni hozzád. Mennyire öltözöl "kihívóan"?

És ez a presszó, ahol dolgozol és sok pasi szeret téged, ez neked miért ilyen fontos hely?


Miért kódoltad le a telefonodat, ha nincs titkolni valód?

És az a valaki, aki írt neked Facebookon és a párod elküldte, ez milyen szöveget írt neked?


Mit értesz az alatt, hogy a párod veszekszik veled, hogy már megint kur.vulsz?


Mi volt az az 1-2 rosszakaró, akik elindítottak valamit?


Amennyiben válaszolsz ezekre, megpróbálhatok véleményt mondani

2014. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

17-es szerintem leírtam mindent, de a kedvedért leírom még egyszer.

Nem öltözködöm kihívóan, nincs kint semmim, de adok magamra, nőies vagyok, színes és divatos. Szerintem a "nem szoktam kacérkodni" elég kifejező volt erre, nade mindegy.

Azért fontos nekem az a presszó, mert nagyon jól keresek, nagyon jó a főnököm, helyben van (nincs utazási költség), jó a beosztás, sok kipróbált munka közül ebben tudtam 100%-osan teljesíteni, jól érzem itt magam. Miért akarnék máshova menni? És nem az a lényeg hogy sok "férfi" szeret, hanem hogy sokan szeretnek. Ha több nő járna ide, nyilván nőkből is több lenne aki szeret. De nem ez a lényeg.

A telefon lekódolását is leírtam. Mivel semmi titkolnivalóm nincsen, a párom megszállottan kutatott utána. Ugyebár azt keresed, amit nem találsz. Minél jobban kutatott, annál jobban nem talált semmit, de mivel mindenáron akart találni valamit, már minden apróságra azt hitte, hogy na biztos ezzel csalom. Pl el nem mentett telefonszámokat hivogatott fel, mert nem emlékeztem rá hogy kik azok. És azért is kódoltam le, mert a pofámról égett a bőr, amikor egy ismerős pasi írt nekem, ő meg elvette tőlem a telefont, és visszaírt neki az én nevemben hogy más nőjére hajtson, ne rám.

Ez a valaki pl olyan szöveget küldött nekem, hogy jó volt velem az a 2 óra. Mivel 2 órát beszélgettem vele a presszóban. Azt a gyereket mondjuk pont le akartam rázni valahogy, szóval csak annyit írtam neki vissza, hogy nincs mit, ez a dolgom. Erre a párom kitalálta hogy biztos dugtam vele.

Hogy már megint ku.rvulok: ilyeneket szokott nekem mondani, amikor bezárkózok előle, hogy biztos van valakim. Nem értem mit nem értesz ezen...

1-2 rosszakaró az egy haverja volt, aki elindított egy pletykát (mondjuk máig se derült ki hogy tényleg ő volt-e az indító, mert tagadja, de én tudom hogy ő volt), hogy én megcsalom a páromat, és ki van borulva.

Tehát azt pletykálta, hogy a párom tud is róla hogy csalom! Logikus, mi? Lényeg hogy sok emberhez eljutott, mire én meghallottam.

Válaszoltam, megpróbálhatsz véleményt mondani, bár nem értem, minek kellett ennyire részletesen leírnom...

2014. okt. 13. 23:30
 19/37 anonim ***** válasza:
56%
Igy,hogy részletesebben leírtad,már más megvilágításba került az egész sztori.Nem zörög a haraszt...ismered a mondást?Pletykáltak,hogy megcsaltad,egész nap enyelegsz a vendégekkel és olyan sms-eket kapsz,hogy jó volt veled.Hát ilyen hülyeséget rég hallottam már!Tudod én is pultos vagyok,de soha egy vendégem nem írt nekem ilyet,nem szokták smsben megköszönni hogy beszélgettem velük.Sántít a sztori...Meghallgatnám párod verzióját is!
2014. okt. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Az én párom munkája is olyan, h sokan veszik körül.

Nem zavart addig amíg le nem feküdt valakivel. Utána nem szakítottunk, de oda lett a bizalom. Pl: pár hete elkezdte borotválni lent, amit eddig sohasem szokott, én meg annyira elbizonytalanodtam, h nekem csinálta-e, hiába mondja.


Ez egy ördögi kör, mert azt lát a sztoridba amit akar....


Itt nem sok mindent tehetsz. Ha nagyon eröltetni szeretnéd, menjetek el párterápiára, vagy hagyd, h ellenőrizzen egy kicsit. Vagy menjetek el kettesbe valahová, h eltávolodjatok a hétköznapoktól....

De az a baj, h kicsi az esélye, h változnak a dolgok.


Talán még annyi, h szentelj töb figyelmet rá, hívd napközben, érezze, h fontos. Ha nem hagy fel a féltékenységgel, mindkettőtöknek jobb, ha vége.

2014. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!