Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is fájt az első csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fájt az első csalódás? 22/F

Figyelt kérdés

aztmondta hogy szeret énis szerettem mégis elhagyott

vannak napok amikor eszembe jut akkor elérzékenyülök

nagyon szar érzés... nektek is ilyen nehéz volt?

zene hallgatás közben is hallom a hangját és beugrálnak képek mennyit nevettünk......

mit csináltatok hogy jobb legyen?



2014. okt. 15. 04:23
 1/9 anonim ***** válasza:
igen..szerettem nagyon.azt mondta ő is,de nem fog menni..ha szeretett volna ment volna..:S :) de telik az idő és egyre jobb lesz,és megerősödtem tőle
2014. okt. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az első csalódás tud fájni, hanem az összes. Meg kell tanulni megérteni, elfogadni, és tanulni a dolgokból.
2014. okt. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, nem csak az első csalódás fáj, és nem csak a szerelmi csalódás tud fájni.
2014. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik is fájt...
2014. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az első hanem mindegyik, lehet hogy valamelyik jobban de alapvetően egyik se pozitív élmény, viszont egy idő után tudja kezelni az ember mondhatjuk úgyis hogy hozzá szokik valamilyen szinten
2014. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ugyan ilyen helyzetbe voltam..2honapja szakitottam a baratommal mivel megcsalt..vele tortent minden..szuzesseg el vesztes..kozos nyaralas..stb..= rengeteg kozos emlek...1 evig es 2honapig voltam.vele egyutt..mindig mikor szakitottunk kibekultunk..de most nem..az elso hetekben azt hittem.ongyilkos leszek..:( de aztan bele torodtem hogy jobb embert is talalhatok..talaltam is..akiben biztos vagyok hogy o az igazi !:)



18L

2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
M a SZ t U r ß á Ł j
2014. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soma szeretlek:*(
2014. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 100. jobban fájt! El is vette a kedvemet az egésztől. Ennek már 3.. lassan 4 éve.
2014. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!