Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti hogyan oldanátok meg az ebédet? Rendelnétek menüt?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk a párommal ketten, nincs gyerek. Párom pesten kapott állást, én pedig pestre járok tanulni. Ő 6-kor indul, és 6-ra ér haza, én 6-7-kor fogok indulni, és 4-6 között fogok hazaérni (vagy később). Ebédbefizetésre lenne lehetőség, napi 7-800ft/fő-ből kijönni. Anyagilag megtehetjük. Ebben az esetben este megfőznétek, és másnap azt vinnétek ebédre, vagy befizetnétek a menüt?
2013. aug. 1. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Én megfőzök, így jobban tudtok spórolni, a jövőbeni gyerekre is :), és még finomabbat is esztek, mint a menzán.

Hétfő-keddre vasárnap meg lehet főzni.

2013. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Én nem nagyon agyalnék rajta, mikor hogy sikerülne, mihez lenne kedvünk.


Manapság a menük is úgy vannak, hogy előző nap délutánig elég, ha szólsz, hogy holnap kell.

2013. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen menü.

Egész napos utazás és munka után pihenni kell nem főzni szerintem.

2013. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Ti tudjátok, mi nem mindig szeretjük az éttermi kosztot, esetleg egy-két alkalommal eszünk ilyet, ha szimpatikus. Nálunk sajnos most nincs ilyen gond, de amíg volt munkám, én is mindig olyan öt előtt értem haza. Aztán megfőztem. Mondjuk mi azt mindig otthon ettük, munkába nem vittünk ebédet, oda vagy szendvicset csináltam, vagy ebédszünetben vettünk valamit a büfében, vagy a városban, vagy ha szimpi volt a menü a közeli étteremben, akkor ott kajáltunk egy-két munkatárssal.

Ha ti hordani akarjátok az ebédet, akkor azt válaszd, ami jobban tetszik. A menüvel sok időt, pepecselést spórolsz meg, viszont a házi koszt felülmúlhatatlan, nem beszélve arról, hogy azt főzöl, amire épp éhesek vagytok. Ha szeretsz főzni, meg van elég energiád, akkor főzhetsz, ha meg nem, akkor talán a menü jobb ötlet.

2013. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Én biztosan a menüt választanám. Viszont hétvégente többfélét főznék, egyrészt finomabb, másrészt hétfőn, de talán még kedden is lehetne vinni belőle.
2013. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha elég jó helyről van a menü, akkor egy átlagos háziasszonyt felülmúl pedig. És nem egy Gundelre kell gondolni. Ráadásul változatos is, nem az, hogy hétvégén megfőzöl előre és egész héten esztek kétfélét.
2013. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelműen a menü. Egyébként nem olcsóbb a főzés sem, csak akkor ha nagyon olcsó ételeket főzök. Egy olyan ételt kis mennyiségben megfőzni, amelyeket rendelek 700-800 Ft-ért, nagyon drága lenne otthon elkészíteni ( sok hozzávaló, sokszor különleges hozzávaló ) kisebb mennyiségben. Nagyobb adagot pedig nem túlzottan éri meg főzni mert 2-3-4 nap után már megromlik/semmi kedvünk megint azt enni.

Szóval inkább a menü, hétvégén pedig otthoni főzőcske

2013. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Menu. Este esztek hideget, vagy megfozol 2-3 napra. Hétvégén meg fozol ebédet.
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
És a menü hogy jut el hozzátok? Mert azt általában délben viszik, vagy akkor kell érte menni, ti meg sehol se vagytok estig. ?????
2013. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Munkahelyen/egyetemen fizetnénk be. Szóval helyben ennénk.
2013. aug. 1. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!