Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss kapcsolatban az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban az ex árnyékában?

Figyelt kérdés
Másfél hònapos kapcsolatban az ex àllandòan belerondìt, annyira szép lenne minden ha ez nem lenne vagy én túlzom el? 21 éves nô vagyok párom 31. En egy 4 éves kapcsolatból Ô egy 16 éves kapcsolatból lépett ki, egymás miatt. De nàla valahogy mindig felbukkan, pedig tudja jol ez a gyenge pontom..volt hogy a baràtaival sörözött amihez nem is volt semmi szavam.aztan megjelent az ex is ott,nekem akkor azt mondta átült másik asztalhoz..aztán pár hétre rá kiderült hazakìserte meg fel is ment hozzá..állìtólag beszélgettek csak.. most meg a születesnapjàn köszöngeti fel.. nekem meg azt se tudja pontosan mikor van. Higgadjak le, vagy hagyjam az egeszet a francbaezen az egy témàn kìvül olyan boldog lennék pedig vele..elöre is köszi

2014. okt. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős...
2014. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj... 16 év az 16 év!!! jövőjük már nincs, de na...


itt mindkettőjüknek úgy kellene ehhez hozzáállni, hogy ha valami egyszer nem megy azt lezárom és kész... így lenne fair


ezt pár ember nem bírja felfogni, a párodnak se így kellene ezt kezelni, nemhinném h csak beszélgettek, ezt végképp ne vedd be


vélemény: közöld vele, hogy még egy ilyen és pá, és ne csinálj se...t a szádból tedd is meg mert vagy alkalmazkodik vagy fölösleges időhúzás értelmetlen az egész

2014. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, hogy beszélő viszonyban vannak, de ha ezt nem képes elmondani neked, az bizony baj, akár csak őszintétlenségről van szó, akár többről.


Ne vedd rossz néven, de egy 31 éves pasi úgy tud téged a 21 éveddel rángatni és hazudozni, ahogy nem szégyelli. Eleve fura nekem, hogy mind a ketten kapcsolattal rendelkeztetek és így jöttetek össze.... szerintem ez a kapcsolat halálra van ítélve, mert eleve hazugságra építkeztetek és illúziókban élsz a kapcsolat komolyságát illetőleg. Nekem 8 éves kapcsolatom van, nagyon jól tudom, hogy nem lehet egyik napról a másikra otthagyni a másikat, hasonló esetben nekem hetek minimum eltelnének közben és utána is nagyon nehéz lenne... azt meg végképp nem mondanám néhány hét után valakinek, hogy akkor ez egy komoly kapcsolat már.

És én ezt mondom úgy, hogy én nagyon következetes vagyok és soha nem hazudnék a mindenkori páromnak olyat, hogy "én téged szeretlek", miközben egy másik nőt rakok meg esténként.


Felejtsd el...


ui.: az viszont parasztság, ha valakin számon kéred, hogy felköszönti a születésnapján azt az embert, aki 16 évig a legfontosabb volt neki.

2014. okt. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2014. okt. 18. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap találkoztam a barátommal mozi előtt. Tegnap előtt nála aludtam. Tegnap egy nővel volt. Elfelejtette mondani, hogy egy hete randizgatnak. Na, tegnap én voltam az a bizonyos "ex" (aki még nem is volt ex), aki váratlanul feltűnt.

23N

2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2021. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!