Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi mire vágyik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mire vágyik egy kapcsolatban és mi az, amitől "idegbajt" kap?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 13:06
1 2
 1/14 DanteSparda ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyenként változó pl van akit idegesít ha a csaj folyton rajta lóg nekem viszont tetszik
2014. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

a hisztitől tuti kiakadnak :-)


sok szex

finom kaja

elég szabadidő

ált ezeket értékelik

2014. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha sértődékeny, hisztis, kényes, nyávogós, okoskodó a lány nagy az eléggé irritáló tud lenni...


nem tudom mások mire vágynak, csak azt amire én...szeretet, törődés, figyelmesség, kedvesség, ölelés, megértés, türelem...


szerencsére mindet megkapom :)

2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 DanteSparda ***** válasza:
ahogy mondtam személy függő pl engem a finom kaja egy kapcsolatban nem érdekel mert megtudom főzni magamnak nem vagyok életképtelen mint a legtöbb pasi aki egy nőtől függ vagy különben éhen hal
2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

sör, szex amikor ők akarják, szabadidő, kaja, tiszta ruha/lakás

magyarul egy rabszolganőt de ezt ritkán kapják meg (hálistennek)

2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vágy: érzelmi kapcsolat, testi kapcsolat, társ

Idegbaj: Negatív gondolkodás, visszautasító jellegű viselkedés (önmagát szidja, bókokra hülyén reagál stb.)

2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Idegbaj lista:


Közöny, érzelmi sívárság, viták, plázázás, kétszámjegyű IQ, materialista felfogás, liberális érzelműség, prűd/keresztyén felfogás, állatboldondság (10 macska, 8 papagáj, 50 hörcsög aházban, 1-2 állat még oké, de az se az emberek rovására, szóval olyat semmikép sem hogy nem alzunk mert pityuka éppen ordítva rikácsol, vagy mondjuk a kutya fontosabb mint én), keménység, elvárások, nimfománia, extrovertálstág, sok barát, hűtlenség, máok utáni epekedé, szélsőséges hobbi (bármi ami a többi dolog rovására megy), proli hozzáállás (egyé babgulyásot jó azs! Heeej mekkorát fingottam de nem baj ugye, há ettő mindig jó azs, ne beséjjé", etnikumi származás (rászistának tűnhet, de a rokonság mindent tönkretenne), férfias kinézetre váltás, gyúrás (nőknél rémes), fodrásztaban bohóckodás, minden áron "jól kinézni" akarás, ezáltal erőltetetté válás, természetes szépség háttérbe szorulás, hagyományok nem tisztelete, érzéketlenség (hidegen hagyják olyan dolgok mint évfordulók (de csak év) vagy ennek ellentetje mikor már túlzásba van víve, utálatosság, állandó fogyórúra 60 kilósan is vagy fordítottja 250 kilósnak levés de még mindig négyszer ebédelés.


Na ez az idegbaj-lista.

2014. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

idegbaj :

- ha folyton a barátaival lenne, ha előtérbe helyezi őket bármilyen esetben

- ha elakar menni valami összejövetelre csak azért, hogy ne nézzék ki és nem ezért mert szeretne

- ha nem lehet normálisan vele beszélni

- ha logikátlanul gondolkodik

- ha hisztis

...


tetszik :

- ha vannak céljai

- ha elég ereje lenne hozzá vagy szuperhős pirulája akkor lennének világot megváltó tervei

- ha nem emlékszik meg a mókus kerék szerű élettel ( legyen szó bármilyen munkáról :) )

- ha kedve lenne bejárni az egész univerzumot :D

- ha kedve lenne felfedezni a világ összes rejtélyét velem :)

- no meg ne hagyjuk ki, hogy az öröm és élvezet okozás csinálmányának és bánnyinak is mestereivé válnánk együtt :)

2014. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
emlékszik = elégszik
2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sowilo ***** válasza:

# 7

Szinte ugyanaz a listám, mint neked, csak én tisztában vagyok a gyúrás fogalmával. Szteroidhasználat nélkül biológiailag képtelenség, hogy egy nő "túl izmos", "férfias" legyen. Ált. nagyon jó testük van a súlyzóval edző nőknek.

2014. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!