Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Barátnöm elköltözik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnöm elköltözik!

Figyelt kérdés
Én 16vagyok,.barátnöm 17 jelenleg budapesten lakik, én pedig 200 km-re töle. Két hét mulva Londonba költöznek és bizonytalan hogy mikor jön vissza M.o.-ra(csak miattam jönne vissza pár napra )

2014. okt. 19. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Búcsúzz el!
2014. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú dolog! Sajnos nem tudod meggátolni. Nem fog életben maradni ez a kapcsolat, ha alig fog hazajönni hozzád! Sajnálom, tényleg!
2014. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

eddig is távkapcsolat volt...ezután is az lesz :D


búcsúzz el és keress mást

2014. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig se tudtatok sûrûn találkozni, ha nagyon szeretitek egymást akkor kitarthattok ameddig visszajön vagy kimész te is. :)
2014. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A,

nem szakítotok, távkapcsolat. Nehéz, de nem lehetetlen. Azonban ,ha csak egyikőtök is kételkedik abban ,hogy ennek nincs értelme, akkor búcsút kell inteni egymásnak.

B,

szakítotok, egy ideig fájni fog, de elengeditek egymást/nem "szenvedtek" sokáig egymással

2014. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig hetente találkoztunk. Ezután 2-3havonta találkoznánk.. plusz nyáron többet
2014. okt. 20. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a szülei támogatni fogják kéthavonta a repjegyét? Az kb. 60 ezer oda-vissza.
2014. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!