Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választani kell a barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választani kell a barátok és a párod között, mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sokszor van az, hogy a párom és a barátaim is pont ugyanakkor érnek rá...hiába van 7 nap, abból mondjuk pont ugyanazon a 2-3-on napon jó nekik...Ilyenkor általában a barátomat választom, mivel nekem szükségem van a heti 2-3 találkozóra vele, de így meg a barátaimmal nem is vagyok.

Már rosszul érzem magam, hogy folyton választanom kell. Volt olyan is, hogy inkább a barátokkal voltam, de akkor meg rosszul éreztem magam.(Közös program nem lehet, mivel a barátnőim inkább kettesben akarnak velem találkozni).

Ilyen helyzetben ti hogy szoktátok megoldani?


2014. szept. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

barátok.

egy nő vagy pasi sem ér annyit.

2014. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Páromat,mert nekem igazából ő a legjobb barátom is egyben.Haverokkal sűrűn találkozom.Míg párommal csak hétvégente.Nekem barátnőim nincsenek,csak barátaim.
2014. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen sokszor jön ki mindkét oldalon ugyanarra a napra a szabadidő, akkor miért nem felváltva vagy velük, hogy senki se sértődjön?


Ha múltkor a pároddal voltál, akkor legközelebb a barátaidra szentelsz egy kevés időt. Ha meg a barátaiddal, akkor az azt követő alkalommal a pároddal leszel.


Ez annyira kézenfekvő, és ez mindenkivel szemben igazságos.

2014. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, mik ezek a válaszok?

Egy komoly kapcsolatban a másikkal akarsz lenni és kész.

Gondolj egy házaspárra. ( együtt élnek ). Akkor minden nap együtt vannak és néha lemegy/lemennek a barátokkal.

Ez ilyen egy kapcsolatban is. A pároddal akarsz lenni és néha találkozni a barátokkal. ( nyílván szar, ha pl barátnők nem akarják, h a pasid ott legyen ).


És míg a barát ( az igazi ), az barát marad akkor is, ha egy héten csak 1x látod, addig próbálj meg fenntartani egy működő kapcsolatot, heti 1 találkozással.

2014. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!