Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaza lenne a haveroknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lenne a haveroknak? Tényleg segítene?

Figyelt kérdés

3 éven keresztül szerelmes voltam egy lányba, nem is figyeltem soha senki másra, csak rá vártam mindig. 1 hete kiderült, hogy köztünk jelen állás szerint nem lehet semmi, mert hiába mondott a csaj amit mondott nekem, mindenki másnak azt mondta, hogy csak barátságot érez semmi mást! Na most ugye mikor egy hete én ezt így ténylegesen megtudtam, akkor nagyon megzuhantam és azóta is eléggé magam alatt vagyok, barátok azt mondták mikor elmondtam nekik hogy mi van, hogy fognom kéne magam mellé egy csajt, és mind1, hogy hoszabb távra sikerül vagy csak egy éjszakára, azt mondják nekem most ez segítene. mindig azt mondogatják, hogy ne vegyem komolyan a csajokat és akkor sikerül összeszedni őket, de én nem ilyen vagyok, nekem igazából nincs bőr a képemen valamivel beetetni egy csajt, csak egy éjszaka miatt.

Mégis mit csináljak hogy túl tegyem magam ezen az egészen?

(igazából még azt se nagyon tudom, hogy csajozni hogyan kéne nekikezdeni mert mióta érdekelnek a lányok én csak azzal az egy lánnyal gondoltam hogy lehet is valami, és amikor nem vele voltam vagy nem suliban voltam akkor nagyrészt dolgoztam. Szóval még szűz is vagyok. )


18/F



2014. okt. 24. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell egy éjszakára összeszedned valakit, de szerintem ismerkedj. Kinyílik a világ, észre veszed, hogy milyen sok szép lány van még. :)
2014. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de még azt se nagyon tudom hogy ismerkedni hol lehetne, mert időm nagy részét suliban töltöm, utána meg hazamegyek, alszok egy kicsit vagy pedig otthon teszek veszek mert ott is mindig van mit csinálni, meg amúgy is, egyedül feljárni városba unalmas, régebben jó volt mikor még néha néha haverokkal kimentünk motorozni, de mióta egyik srácnak elvették a jogsiját, azóta nem nagyon járunk fel, széthullott a banda, egy része elköltözött, másik része nagyon megváltozott, egyedül meg tényleg nem jó felmenni városba.
2014. okt. 24. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Járj szakkörre, tanfolyamra, sportolni. Ha otthon ülsz, akkor nem fogsz tudni ismerkedni.

Először én is így voltam, hogy egyedül rossz, de így, 21 éves koromig bulizni sem jártam. Utána rájöttem, hogy hülyeség. Biztos, hogy fogsz találkozni valakikkel, új ismerősöket szerzel, utána velük majd el fogsz tudni járni.

2014. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na igen, sport, anyámék is ezzel baszogatnak folyton, rájöttem hogy az egyetlen sport amit szeretek csinálni és télen is lehet az a lovaglás ( kézilabdázni szeretek még de a csapatnál ahol játszottam edző váltás volt és nem vagyok jóba a mostani edzővel így otthagytam) lovagolni viszont az egész városban csak pont annál a csajnál tudok aki miatt ott vagyok ahol vagyok, amivel így önmagában nem is lenne nagy gond mert én szeretném ha jóba lennénk (meg szerintem ő sem bánná) csak ahhoz nekem el kéne jutnom egy olyan szintre, hogyha meglátom ne "kezdjen el csorogni a nyálam"
2014. okt. 24. 21:10
 5/13 Tomi54321 válasza:
100%
volt már barátnőd?
2014. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

kezd azzal,hogy hogy soha,SOHA nem hagyatkozol arra amit egy nő mond,mert semmit se jelent.

a tettek számítanak.

én is 1000x hallottam vissza,hogy én egy szemétláda vagyok és soha nem kezdene egy ilyennel,sőt egyszer egy csaj azt üvöltözte amikor meglátott,hogy ott a sátán,volt amelyik felpofozott...

semmit nem számít mert mindet megdugtam.

szóval hagyd abba a pletykás csaj viselkedésed és nyomulj,csókold meg,legyél határozott és célratörő,merd kimutatni a vonzalmad ne sunnyogj ne kajázzd be semmilyen sza-r dumájukat és soha ne várj döntést nőtől,te dönts.

2014. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is romantikus alkat vagyok, és hajlamos vagyok megszállottá válni, de te már túlzásba esel. Ne válj érzéketlenné, de tudd, mikor kell feladni, és amíg nem vagy kapcsolatban, nem bűn másfelé is nézelődni.
2014. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös nem, még igazából sosem volt barátnőm.
2014. okt. 27. 07:56
 9/13 Tomi54321 válasza:
51%
Menj el bulizni,a pia majd segít az első dolgoknál.:d
2014. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj!

Én 36 éves vagyok!

Még mindíg várom az igazit, a nagy érzelmeket, a nagy szerelmet!

Bár mostanában egyre inkább szkeptikus vagyok. :(

Pina rengeteg van a földön!

Az, hogy a szerelem megtalál e, nem tudni!

De nehogy már sanyargasd magad egy olyan punci miatt aki ilyen csúnyán elbánt veled!

Hülye vagy te?

Az érzelem jó dolog, de hagyd, hogy a padlóra szögezzen!

Ha nem hát nem!

Keress egy ledér kiscsajt!

Egy kicsit felejtened kell...

2014. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!