Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődtem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm a régi nagy szerelmével szokott beszélni mert a srác ráir, jó mondtam ez nem zavar nem ő tehet róla habár kicsit zabart hogy miért nem küldi el.Aztán jött az, hogy még viccből is de szórakozott olyannal,hhogy huu de jó hogy ráírt meg stb,de mondta hogy csak engem szeret tőle nem akar már semmit sem de tegnap belájkolta egy képet szinte rögtön ahogy felrakta az a srác és ez nagyon rosszul esett nekem elvégre ha azt momdja utálja meg minden akkor minek lájkolja ez pénteken történt azóta nem beszéltem vele szerintetek milegyen végleg hagyjam ott vagy beszéljek vele?

2014. okt. 26. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sértődésről szóló 1997. évi CXXVI. törvény 7. § (1) bekezdés a) pontjának értelmében igen, jogosan.
2014. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó gondoltad,beszéld meg vele!!!
2014. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, perelhető lennél, ha nem sértődnél meg.
2014. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy Fb csevej és két lájk miatt most szakítani akarsz?

És miért ne lehetne jóban az exével?


Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy nevezheti magát komoly embernek az aki FB alapján lájk intézi a szerelmi életét!

2014. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogosan sértődtél meg de szerintem emiatt ne hagyd ott. Inkább beszéld meg vele
2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, tényleg ez számít? Én attól függetlenül lájkolok, hogy ki teszi fel. Értsd: a páromnak sem lájkolok mindent, de ha egy vadidegen, vagy ex rak ki olyat, ami tetszik, azt igen. És beszélgetni is szoktam másokkal, ezek közt nemcsak exek vannak, de olyan is, akivel barátság szűnt meg, ráadásul elég csúnyán. De ettől még szóba állunk egymással, és ha olyan, nyomunk egy lájkot. És nem azért, mert akarnánk valamit egymástól! Attól, hogy valaki már a múlt, nem kell teljesen kitörölni!
2014. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!