Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemben monotonitás, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben monotonitás, az érzés elgyengülése?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges megelőzni a monotonitást, az unalmassá válást egy szerelem újrakezdésénél, ha először ez volt az egyik kiváltó ok, amiért a szerelem elgyengült? és lehet, hogy a szerelem...nem is állandó érzés, ahogy az az első hónapokban van, de időközönként visszajön?

Ugyan nem vagyok sem túl idős, és a kapcsolatunk sem volt túlontúl hosszú(azért ebben a korban annak számít, a mai világban, 1 hét híján 6 hónap volt egyébként), de én nagyon szeretném, hogy újrakezdjük, ő azonban fél hogy megbánt, valamint hogy ismét előjönnek ezek a problémák, ezért nem akar belevágni. Elengedni viszont...nagyon nehéz lenne egymást, 2 hete (tudom, nem sok idő :D) egyszerűen ugyanúgy élünk, nemtudnék tovább lépni, és valószínűleg Ő sem. Ugyanúgy beszélgetünk, ahogy eddig, a szakítás óta egyszer találkoztunk, és ott csókolóztunk, és ugyanúgy folytattuk, majd elhatároztuk, hogy legyen barátság...extrákkal, hátha előjönnek az érzések megint.

Vajon a hosszabb idő egymás nélkül segít abban, hogy ismét összejöjjön a dolog kettőnk között? Eddig is volt, hogy elhatároztuk, hogy szüneteljünk, egyszer sikerült 3 órán keresztül, azután 1 napon keresztül, a barátaink néha már nevetnek azon, mennyire bénák vagyunk , és én úgy érzem összetartozunk :D :D

Bocsánat, hogy túl hosszú, és komplikált lett ez, de tanácstalan vagyok:)

16/F, és kérlek titeket, legyenek normális válaszok, hisz én is(bármennyire is hülye a kérdés), normálisan kérdeztem . Köszönöm!:)



2014. okt. 27. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizony vannak hullámvólgyek, ezért a kapcsolatért folyamatosan tenni kell, dolgozni rajta, pont, hogy ne legyen monoton! csináljatok együtt más dolgokat, ne mindig ugyanazt és persze az se jó, ha folyton egymás nyakába vagytok, kell a független élet, barátok stb. soksikert, dolgozzatok a kapcsolatotokon és akkor mindig lesz ami összetart benneteket!:-)
2014. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors reakciót!:)

Igazából az a baj, hogy a lány úgy érzi ..már nem is akar küzdeni, már nem érez úgy. és nemtudom hogyan tehetnék ez ellen, de tudom , hogy érez valamit, hisz ennyi idő alatt ez....ez nem múlhat el, legalábbis bízom benne. Épp ezért találtam ki, hogy ne beszéljünk egy ideig, hogy biztos-e ebben, hogy nem úgy érez e már. Nagyon zavaros az egész dolog, és fogalmam sincs hogyan lehetne ráébreszteni, hogy valóban akarja ezt a dolgot. Persze, lehet tényleg nem akarja, fogalmam sincs

2014. okt. 27. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kapásból rossz lesz. Lehet nem lenne túl "jó" de tovább kellenne mennetek - de külön.
2014. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rávenni nem tudod. ez akkor dől el benne, ha kicsit külön vagytok, hiányzol e neki. próbáld pár hétig hanyagolni. ha szeret még keresni fgo. ez nem egyszerű kor érzelmileg.

ha azt mondja nem hiányoztál neki, akkor vége, ha hiányzol neki, keresni fog és akkor dolgozzatok a kapcsolaton.

2014. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami. Várunk egy kicsit, többet mint eddig, mert ezek a 24 órák nem mérvadóak, és meglátjuk mi lesz. Csak...tudjátok, van az az érzés amikor úgy érzed, soha nem találsz hozzá hasonlóan gyönyörű, értelmes lányt, akit ennyire szeretsz. Jó, persze , fiatal vagyok hogy ezt kijelentsem, és ez egy..első igaz szerelem volt, de nem akarom feladni. De majd az idő dönt
2014. okt. 27. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:

szép, hogy ennyire küzdesz érte, de a szerelem akkor jó, ha kölcsönös. ha nem az el kell engedni, és az idö minden sebet begyógyít. ha szeret, akkor visszatalál hozzád.

szurkolok, hogy sikerüljön újra egymásra találnotok, igazán rendes srácnak tünsz, megérdemelnéd!:-)

2014. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az zavar még, hogy kijelentette, hogy nem tud nélkülem élni.. Viszont azt is, hogy kell neki egy kis levegő

De ő ezt úgy gondolja, hogy akkor már soha nem lesz közöttünk semmi, csak barátság, legalábbis nekem így jön le. és nemtudom... Én viszont nem tudnék csak a barátja lenni.

De viszont nem is bírnám nélküle és....miért ilyen komplikált minden?!:( :D

Lehet csak..azért nem érezte azt, hogy küzdene értem, mert tényleg, még így is hogy nemvagyunk együtt, mindennap beszélünk, nem is keveset, és lehet érzi, hogy ottvagyok neki, és akármikor megkérdezne, igent mondanék a folytatásra. Nagyon nagyon remélem, hogy meggondolja magát, hogy csak egy kis idő kell, mert tényleg, ezalatt a 6 hónap alatt, +1 hónap míg megismertem, jobb ember lettem, az életem is jobb lett. Teljesen pozitív irányba haladtam vele. Meglátjuk mi lesz, az biztos hogy most egy ideig nemfogunk beszélgetni.

2014. okt. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!