Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyre hozható? Ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre hozható? Ilyen helyzetbe mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Szakítás után könyörög hogy ne hagyjam el , ne menjek el, szeretlek. Utána persze ha el megyek el hord mindenek. Barátságot akar"Biztos reménykedik" "mondtam neki ha barátok akkor lesz barátnőm". Ő egyből párkapcsolatot akart és nem barátságot. Volt hogy szakítás után itt volt nálunk és kereset. A volt barátnőmre is rá írt linkelem.


Szia

szeretnek kerdezni a ****-ról egy két dolgot

Szia mond

szia

hat h is kezdjem

itt vagy?

Aham az elejétöl

jo gondoltam h nem a végéröl

szerintem te tudsz a legtöbbet rola

mien volt amikor együtt voltatok?

öszinte volt? látszott rajta h szerettt?

Már mint mire gondolsz? A viselkedésére?

igen

az egész lényére

öszinte fiu?

Igen öszinte volt velem kedves és nagyon törödö tipus

és hadd kérdezem meg h te voltal neki az egyetlen lány akivel együtt voltatok

volt neki más baratnöje is?

Nem én voltam az elsö

neked szokta mondani h hisztis vagy? vagy valami ilyesmit?

Nem nem mondot ilyet

de te voltal neki az egyetlen aki ugy is együtt voltatok nem?

az elsö ugy mondd

Igen én voltam

huseges tipus?

Igen az

neharagudj h megkérdezem de télleg volt olyan amikor együtt voltatok ugy akkor telleg gondolt mas lanyra?

Nem tudok róla

nekem azt meselte

h amikor együtt voltatok mar a vege fele ugy is együtt akkor a ******* gondolt és h elmondta neked és te ezen megsertödtel és rosszul esett de a vegen kibékültetek

Nem emlékszek ilyenre

hat ez furcsa

Van olyan h nagyot mond

azta

De az nagyon ritka

szoval hazudos is egy kicsit?

Ja fogjuk rá de nem vészes

de mindig elmondja az igazat?

beismeri?

Igen

és észre lehet venni h mikor hazudik?

Igen mert akkor nem néz a szemedbe meg zavarba van

és amikor mondjuk észre veszem h hazudott és mondjam neki h mondja meg az öszintett akkor?

Akkor letagadja és váltig állítja h nem hazudot

ésés valamikor beismeri magatol vagy

addig kell fagatni amig el nem mondjsa?

Beismeri

és mit csinaltal vele olyankor amikor latad h hazudik?

rosszul esett és bedurcalatal vagy inkabb

Ráhagytam

Rosszul eset de letojtam

ti mindent megbeszeltetek egymassal?

Igen

te feltekeny tipus voltal

Nem mert ha megakar csalni akkoris megteszi ha fogom a kezét

vagy o az

Igen

huseges tipus?

Igen

VÉGE


sérült a önérzetem , aláznám még egy kicsit. De nem akaróm gyötörni.

Bizalom meg volt de már teljesen nem tudok meg bízni benne , nem csalt meg csak hazudott. Úgy érzem most már egálba vagyunk vele nem haragszom rá. Akaróm őt de sokszor gondolok arra hogy egy más lánnyal lennék egy kapcsolatba. Nem vagyok tisztába vele hogy tudnám e újra szeretni tiszta szívből.


Ti hogy látjátok szerethet a csaj? Sokszor nem tudom el hinni.



2014. okt. 30. 13:30
 1/1 anonim válasza:
Hát szeret de már megszállottan.Vigyázz vele, nem fog egy könnyen elengedni.Szerintem nem jó egy ilyen lánnyal járni. Már eleve szerintem az is para hogy az exedtől kérdezget.(Ha esetleg nézted az Így jártam anyátokkalt akkor tudod mire célzok ha aszt mondom hogy totál para szeme van!)
2014. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!