Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érez így, aki távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így, aki távkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Ha sokáig nem tudunk találkozni és keveset beszélünk, akkor egy ilyen hosszabb kihagyás után olyan mintha egy idegennel taliznék, mintha nem is lenne köztünk semmi, nem is érzek semmit ha átölelem vagy megcsókolom. Ez kb. egy pár óráig tart utána megint minden olyan mintha el se ment volna.

Ez normális? Vagy azt jelenti, hogy nem is illünk össze, és nem is szeretem eléggé ha már ennyi idő után elhidegülök tőle?

(tudom, hogy ezt nekem kéne érezni, de őszintén szólva nem tudom mit érzek)


2014. okt. 23. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség a távkapcsolat úgy ahogy van,van kivétel,de nem sok.
2014. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes lennél, akkor nem hiszem, hogy idegenként tekintenél rá, akár csak egy percre is. Számomra ez elképzelhetetlen, sőt, alig várnám, hogy újra lássam.
2014. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jót érez.
2014. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, most már három éve együtt élünk és minden remek:). Barátnőm is jelenleg ugyanazt éli át, mint te. Úgyhogy nem egyedi eset, a távkapcsolat nehéz :/
2014. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááát, kérdés, hogy mit jelent a távkapcsolat számotokra, és hogy mit jelent az, amikor együtt vagytok. Én pl. nagyon sokat ölelgetem és simogatom a feleségemet (meg régebben a barátnőimet), ezért amikor nincsen velem, nagyon érezhető, hogy nincsen velem. Régebben sok továbbképzésen voltam 1-3 hónapra, és nagyon nehéz volt.


Amikor újra találkoztunk, éreztem én is ilyen idegenséget, mert a szívemet hetekig bezárva tartva nem olyan egyszerű újra kinyitni, az ember nem így működik. Azért azt nem mondanám, hogy nem érzek semmit, amikor megcsókolom :)

2014. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Köszi, én is pont így érzek, jól megfogalmaztad. :)

Akkor ez nem jelenti feltétlenül azt hogy nincs jövője a kapcsolatunknak ugye?

2014. okt. 23. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem volt baljós előjel, egyszerűen csak rossz volt. De ezt így nehéz megítélni, mert mondjuk az nagyon fontos szerintem, hogy a távkapcsolatnak látszik-e a vége, vagy halad-e egy olyan irányba, hogy együtt tudjatok élni záros határidőn belül. Mert mindent könnyebb elviselni, ha vághatod a centit :)
2014. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!