Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én volnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én volnék a rossz emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy 36 éves kolléganőm,aki 2 gyerekes édesanya,és természetesen házasságba él. És ő igen hiú,felettébb sokat hisz magáról,hogy ő milyen szép,és csinos! Közben csak egy átlagos szinten van,és nagyon szeret a középpontba lenni. Minden Férfink kelleti magát a munkahelyen,akkor a tudatukra hozza a szexuális vágyait,hogy neki mennyire szexelhetnéke van,és van neki egyetlen rossz szokása,az erőltetett nevetése. De azt olyan hangosan csinálja,hogy az egész üzem zeng tőle. Én pedig a képébe vágtam az igazságot,hogy: Nem igazán szeretem az olyan Nőket,akik túlbecsülik a külsejüket,és megpróbálnak a középpontba férkőzni,holott alig ütik az átlagos szintet! Nekem ami a külsődön tetszik az a feneked,semmi más.A másik,lehet,hogy te jól elszórakozol azon,hogy mindenkinek kelleted magad,de te egyáltalán nem vagy szép nő,ez a probléma,és ahogy hátat fordítasz,egyből gúnyt űznek a viselkedésedből! És én úgy gondolom,hogy egy édesanyának nem úgy kellene viselkedni,mint egy ócska útszélik,aki mások tudatára hozza a szexuális vágyait. Szerintem a két gyereked nem érdemli meg,hogy hírbe hozd őket.A nevetésről pedig annyit,hogy már sokan szóvá tették,hogy ez nem természetes,szerintem ne erőltesd annyira,mert nem áll jól,és mások fulladnak meg helyetted a nagy erőlködésbe!

Ennyi a történet.


2014. okt. 31. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
osszad neki,ne kíméld a felmenőit se,csak ne irigységből. mert az nagyon gáz,gáz gáz
2014. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet csak kicsi az önbizalma és így próbálná növelni, met úgy gondolja túl gyorsan öregszik, te meg most leromboltad... ejnye.
2014. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez normális viselkedés egy édesanya részéről?
2014. okt. 31. 21:57
 4/14 anonim ***** válasza:
nem gáz. csak kimondtad, amit gondoltál. de ne lepődj meg, ha elkezd rólad terjeszteni valamit, ezek simán képesek rá :/
2014. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a kollégád akkor hülyének néznélek, az ilyen kolléganőt férfinak dugni kell (legalábbis annak, aki független), nem pedig erkölcsi szónoklatot tartani neki. Ha neked nem is kell, haver kollégának Józsinak, Sanyinak... még jól jöhet.


Azt viszont már abszolút természetesnek veszem, ha egy ilyen nő viselkedésén kolléganők akadnak ki.

2014. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem irigységből csináltam ezt,hanem utálom a beképzelt Nőket. Főleg az olyanokat,akiknek nincs is mire verni magukat.És akkor most ő néz engem levegőnek,holott mindenki ezt mondja róla a háta mögött,amit én megmondtam a szemébe.
2014. okt. 31. 22:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem a becsületem annál többet ér,minthogy egy családos asszonnyal kezdjek ki. Különben,lett volna rá lehetőségem,hogy megtegyem,de nem vagyok az a fajta,aki szétrombol egy családot. ;-)
2014. okt. 31. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:
kerdezo ferfi vagy vagy no?
2014. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Férfi.
2014. okt. 31. 22:02
 10/14 anonim ***** válasza:

megkentem volna a helyedben büszkén azt a kívánós édesanyát,olyan jó mélyen,csak hogy tudja milyen a törődés,amit nem ritkán kap.

Erre vágyik,az ilyen.ÉS ki kell használni ha jó anyag.


üzend meg neki az üzembe :D

2014. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!