Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi van? Biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Biszex lennék? 17/L

Figyelt kérdés

Szóval: Férfiakba "szoktam" szerelmes lenni, de a női testet vonzóbbnak találom.

Nem volt túl sok barátom, és volt, ahol az okozott problémát, hogy hiába éreztem jól magam mellette, szexuálisan nem működtek a dolgok közöttünk, míg más kapcsolatomban ez nem volt különösebb probléma.

Előfordult, hogy a pasim feküdt mellettem, és közben egyik barátnőmről fantáziáltam... (Persze a lány nem tudta, próbálok nem tönkretenni ilyenekkel régi barátságokat.) Ilyenkor mi van?



2014. nov. 2. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
igen az vagy
2014. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, akkor biszex vagy mindenképpen, hogyha a női testre is ráizgulsz.

De az, hogy pasikba "szoktál" szerelmes lenni, ez nálad mit jelent? Megszokásból,vagyis csak azért, mert ez az "elvárt"?

2014. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem sok párkapcsolatom volt még, ezért ebből nem mernék messzire menő következtetéseket levonni, de ezek a kapcsolataim fiúkkal voltak, és azt merem mondani, hogy szerelmes voltam beléjük.
2014. nov. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!