Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire "hülye" lennék? Mit csináljak ilyenkor? Vegyek könyveket, amik a párkapcsolatokról, illetve önismeretről szólnak?

Figyelt kérdés
A páromat nagyon szeretem és ő is engem, DE néha úgy viselkedek, mint egy ötéves és ilyenkor utálom magam és azt szeretném ha valaki más lennék (okosabb, szebb, tehetősebb). Folyton elégedetlen vagyok magammal. Csúnyának, hisztisnek, egyszerűen rossznak érzem magam. Néha ennek szegény párom issza meg a levét. Ha éppen megvan, akkor meg lehetetlen velem bírni, na akkor vagyok a legelviselhetetlenebb.
2011. márc. 17. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj ne hülyén viselkedni. Ennyi.
2011. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, meg fog érteni, de tanulj meg uralkodni a hülyeségeiden, sok csajnak meg kéne tenni ezt...
2011. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy ő maga mit mnd, és a választ gondold végig, hogy hangzik..
2011. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Bár megtanultam kezelni ezeket a "dilijeimet" így 3 év után. Már nem mondom ki, ha felhúzom magam minden kis apróságon, és már nem mutatom ki, hogy nem vagyok magammal megelégedve. Próbálj meg boldognak látszani, hogy a párod is boldogabb lehessen!

Én mindig arra gondolok, hogy olyan rövid az élet, miért rontsam el a női hisztijeimmel? :)


22L

2011. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, olyan gyermeteg a lelkem.
2011. márc. 17. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha mind "hülyén" viselkedünk. Próbálj meg egy kicsit jobban bízni az értékeidben, keresd meg a pozitívumaidat és ezekre koncentrálj, ezeket fejleszt. Ha magaddal kicsit elégedettebb leszel, akkor nyugodtabb is leszel.

Addig is próbáld meg ne a párodon kitölteni a haragodat, inkább kicsit elvonulni addig, vagy elmenni sétálni, vagy futni, vagy hasonlók.


Amikor pedig megvan, akkor az hormonális változásokkal jár, vannak, akik erre érzékenyebben reagálnak, úgyhogy nem csoda, hogy akkor elviselhetetlenebb vagy.

2011. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Müller Péter- Szeretetkönyv !
2011. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább az önbizalmadon dolgozz. Ha elfogadod magad, neurotikus sem leszel.
2011. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!