Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közületek hányan hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek hányan hisznek abban, hogy a szerelem független a kortól és az időtől?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 18:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Minden korban lehet szerelmesnek lenni.Az érzelmek müködnek 70 felett is, persze ez betegségtõl is függ.Egy ismerõsöm 42 éves korában olyan szertelmes lett, hogy majdnem belehibbant.
2014. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Noydra ***** válasza:

Nem hiszek benne.

Kortól nem független.

2014. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
szoval kerdezo fogalmad sincs mirol beszelsz az latom nembaj jelentem a kerdest hogy trol vagy mert nemtudod mit akarsz kerdezni xdlol
2014. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 piriiiiii ***** válasza:

Hú, először azt hittem, azt írod, hogy a kortól és az idiotizmustól. :D

Én hiszek benne, de mivel ez ennél sokkal-sokkal bonyolultabb, és mindig a helyzet és az ember jelleme adja a dolgok alapját, így nem is gondolkodom ilyesmin.

Viszont az idő alatt mit értesz? A megismerkedés idejére gondolsz? A körülményekre?

2014. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az összes pedo és az összes öreg, aki fiatalnak akarja magát hinni, az ebben hisz...
2014. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 piriiiiii ***** válasza:
Ja, már látom, mit értesz idő alatt.
2014. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen normális, értelmes kérdés, csak a ti agyatok nem nőtt fel a gondolkodásra.
2014. nov. 4. 18:32
 18/35 A kérdező kommentje:

A kérdésetekre a válasz pedig, hogy miért független a szerelem az időtől a válasz a következő:

A fizikában azt jelenti, hogy most, 10 mp múlva és 5000 év múlva is ugyanannyi.

Tehát ezt a szerelemre vetítve azt jelenti h képesek vagyunk minden időben még a halálunk után a túlvilágon is ugyanúgy szeretni a másikat. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. nov. 4. 18:35
 19/35 anonim ***** válasza:

18:35


ajjjajjj a tulvilágon?

2014. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ismer határokat sem évben sem máshogy.
2014. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!