Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közületek hányan hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek hányan hisznek abban, hogy a szerelem független a kortól és az időtől?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 18:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a túlvilágban, sem jézusban, sem semmiben.

Szóval a túlvilágban nem hiszem, max majd a férgek, akik eszik a tested, gondolják azt. hhmmmmm szeretem

2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#15-ös Én 18 éves vagyok és mégis ebben hiszek ja és sem pedofil nem vagyok, sem öreg :P

Persze csak bizonyos korhatárig lennék képes, mert egy kb.45-50 évessel már nem próbálkoznék.

Csak a véleményetekre voltam kíváncsi.

2014. nov. 4. 18:40
 23/35 A kérdező kommentje:
Sajnállak hitetlen.
2014. nov. 4. 18:41
 24/35 anonim ***** válasza:
a tulvag teoria szoval egy tenyt nem kene teoritukus kornyezetben tenykent kezelni meg mindig bukas.
2014. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Hat hogy halal utan miree vagyunk kepesek vagy mire nem, ezt nem vonnam bele, hisz senki sem tud nyilatkozni a gemaban...


de a szerelem tud idotallo lenni (mer amugy erre gondoltal, nem fuggetlenitesre:D)


kortol? Nos.... a szerelem igen... de ezesetben tenylegesen szerelemrol kell beszelnunk, mert amit manapsag latni, hogy 12 eves lanykak 19 eves pasikban gondolkodnak meg 16 evesek 40+osokkal "jonnek ossze" az legtobb esetben sokminden (apakomplexus, csaladhiany, szeretethiany, valamilyen regi sertettseg elszexualizalt potlasa...) csak eppen nem szerelem

De ha ugy ertjuk, hogy egy 80 eves bacsika es nenike tud e sherelembe esni, akkormigen, igy ertelmezve kortol fuggetlen:)

2014. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#25-ös Csak részben értek egyet, mert szerintem 10-15 év korkülönbséggel is létezik szerelem két ember között.
2014. nov. 4. 18:48
 27/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, és 18 évesen mondjuk, mit szólnál, egy 11-2 éves barátnőhöz?


Szerelem első látásra, mi?


Az, mondjuk megint más tészta, hogy egy 35 éves egy 20+ évessel, az kevésbé "erkölcstelen"

2014. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

kis #27-es.

kedveském a baj csak az, hogy :

1. lány vagyok


2. csak idősebbeket veszek észre (legalább 1-2 év korkülönbséggel)

Ismételjem? !?

2014. nov. 4. 18:57
 29/35 anonim ***** válasza:
Az érzést nem korlátozza az idő és a kor, de az esetleges kapcsolatot elég erősen behatárolja. Magyarul ahhoz, hogy gyakorlatban működőképes legyen a kapcsolat passzolnia kell az idő és a kor faktoroknak is meg pár egyéb dolognak is.
2014. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A szerelem összetett jelenség, a biológiai, emocionális és a szociális aspektusok egyvelege.


Biológiailag pubertás előtt és idős korban nehéz, illetve lehetetlen szerelembe esni. Nem képes annyival gyorsabban verni a szíved, illetve nem találod vonzónak az ellenkező nemet.


Emocionálisan szerintem a szerelem nagyon hamar megjelenik, és egy csúcs után egyre nehezebb, mivel az ilyen érzések furcsán keverednek az emlékekkel. Alapjában véve minél érintetlenebb egy lélek, annál könnyebben lesz szerelmes. Valójában emocionálisan minden szerelmünk mélyebbre hatol, mint az előző, hiszen egyre erősebb impulzusokra van szükségünk ugyanahhoz a hatáshoz.


Szociálisan a szerelem sokféle, vonzódunk státuszokhoz, szerepekhez, személyiségekhez, ez nagyjából állandó egy életen át.


Időben?


Szerintem más szerelmesnek lenni függetlenül kortól, stb. és megint más hosszú kapcsolatot kialakítani. Ott már sok dolognak kell működnie, gyakran más dolgoknak, mint a szerelemben.

2014. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!