Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek jól működik közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek jól működik közületek a kapcsolata azoknak miért?

Figyelt kérdés

Min múlik szerintetek? Ha lehet ne csak általánosságokat mondjatok, hogy jó szex vagy szeretjük egymást, hanem kicsit személyesebben, jobban kifejtve.


Pl. Az egyik fél sokkal inkább vezető típus és a másik pedig passzol a világába. Vagy van valami közös perverziótok. Ilyesmire gondoltam.



2014. szept. 9. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
szerencsétől függ
2014. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Heeti 2-3-4x talalkozunk, igy nincs fenn annak a veszelye, hogy megunnank, vagy kiszeretnenk egymasbol. Volt mar melyponton a kapcsolatunk (tobb mint 2 ev utan) de ugy nez ki, tulleptunk a dolgon es most mar tobbet jelentunk egymasnak
2014. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk tavkapcsolat van de nem hiszem hogy rz volna a dolog nyitja sokkal inksbb az hogy megbizunk a masikban nem turkalunk a szemelyes cuccai kozott telefon stb csak ha megengedi. Meg mi teljesen ellentetesek vagyunk megis tokeletesen passzolunk. Ugyan azokat esszuk nagyjabol egy a vilag nezetunk egy elgondolasunk van a csaladrol gyerek nevrlesrol.O turelmesebb nalam en pedig toleransabb vagyok mig en a muveszetekhez ertekeg az emberekhez o a szamokkal es gepekkel van joba. Egy jo ksapcsolat azon is mulik hogy mennyire tudtok kompromisszumut kotni es mennyire szamithatsz a masikra. Elengedhetetlen hozza termeszetesen a szerelem es egymas kolcsonos becsulese es tamogatasa es kell az is hogy a fizikai vonzalom ne muljon el az idovel.

17/L 15 evesen ismertem meg a parom ket eve es 5 honapja vagyunk egyutt

2014. szept. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legeslegfontosabb, amin nagyon sok minden múlik az a kommunikáció. Ha ez nincs meg, akkor szerintem veszett ügy az egész. Hiába szeretitek egymást, ha nem tudtok mindent a legapróbb részletekig megbeszélni bármiről.

Párommal másfél éve vagyunk együtt, távkapcsolatban (200 km), heti egyszer találkozunk, de a szünetekben (mivel én még suliba járok) hétvégente együtt vagyunk.

Megbízunk egymásban, hűségesek vagyunk, egyikünk se féltékenykedik a másikra. Sokat tanulunk egymástól, van amiben ő bizonytalan van amiben én, de ugyanez van a határozottsággal is, szóval kiegészítjük egymást.


24L

2014. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Odafigyelünk a másikra, egyikőnk sem hisztis vagy sértődékeny és veri ki a balhét, ha nem tudunk találkozni vagy nem beszélünk egy-két napot. Igyekszünk lehetőségünkhöz mérten programokat csinálni, nem csak otthon ülni, ha más nem, együtt elmenni valahová ebédelni.

Egy kapcsolatban nincs vezető meg követő, két teljesen egyenlő fél között működik jól a dolog.

2014. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van közös érdeklődési kör, netán közös hobbi, közös cél. Jól kijövünk egymással, meg hát megbízunk egymásban. Egy kapcsolat alapja a bizalom.
2014. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na meg megbeszélünk mindent.
2014. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:

Szívesen szánunk időt, energiát egymásra, nem csak a kellemes dolgok miatt vagyunk együtt (pl elmosogatunk egymás családja után). Ha valamelyikünk felkapná a vizet, emlékeztetjük egymást, hogy minden jó de minden nehéz dolog is azért van, hogy közelebb vigyen minket egymáshoz: a pozitív élmények az ebből származó boldogság által, a kihívások meg a közös megoldás által.

Mi is sokat kommunikálunk, semmi sem lehet ciki egymás előtt (pl olyan dolgok amiket másnak szívesebben letagadsz, mert szégyenled).

Egy pillanat alatt be tudjuk indítani egymást, viszont nem a szex köré építjük a kapcsolatot - hiszen akkor is együtt akarunk majd lenni, amikor ez már háttérbe szorul.

Jól tudjuk, hogy a másik boldogsága által leszünk a legboldogabbak, így nem önző célokat követünk, képesek vagyunk bizonyos mértékig le is mondani a saját vágyainkról (pl olyan tevékenységek, amik a másikat zavarják).

Nem árulunk egymásnak zsákbamacskát, tisztában vagyunk egymás jövőképével, hosszú távú elképzeléseivel, és ezeket igyekszünk is összehangolni (pl mennyi gyereket szeretnénk majd, belefér-e az édes hármas, stb.).

24F/19L

2014. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje együtt vagyok a barátommal. Az a titka a mi jó kapcsolatunknak hogy bármi van azt megbeszéljük. Nem szoktunk nagyon vutatkozni mert mindent elötte megbeszélünk :)

Ezer puszi.

17/L

2014. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot ápolni kell. Napi szinten ápolni, különben 15-20 év után óhatatlanul ellaposodik. Hiba azt hinni, hogy a szerelem mindent megold. A szerelem múlik, az emberek pedig egyfolytában változnak. Ha nem figyelünk a másikra, akkor szinte kizárt, hogy ez a változás egy irányban történjen, s ha nem egy irányban történik, akkor eltávolodunk egymástól. Az sem hátrány, ha ismerjük egymás szeretet-nyelvét, (Chapman) mert ha nem, akkor soha nem tudjuk a másikkal éreztetni a szerelmünket.
2014. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!