Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális és elfogadható ha egy férfi féltékeny amiért barátnője időnként más férfiak lakásán tölti az éjszakát azért, hogy a hobbiának hódolhasson?

Figyelt kérdés
Az alvóhely nehezen oldható meg másképp a hobbival töltött napon a lakhely és az utazás miatt..a szóban forgó férfiak és a barátnő baráti viszonyban vannak,és a kapcsolatban jelen van a bizalom de akkor is felüti fejét a féltékenység.A hobbinak semmilyen erotikus vagy szexuális vonatkozása nincs...vélemény?

2014. nov. 8. 13:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy a hobbi...nem a hobbi miatt alszik ott hanem mert nem tud h haza jönni...az ismerőseinél alszik h ne kelljen az utcán bandukolnia hajnalig csak hát történetesen az ismerősei túlnyomó részt férfiak...
2014. nov. 8. 14:23
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne tudni, mi az a hobbi, ami miatt éjszakába nyúlóan más városokban kell tartózkodni.

Amatőr csillagász?

Vagy mi?

Nem mindegy a véleményalkotás szempontjából. Mondjuk lehet itt, akinek ugyanaz a hobbija, és ő meg tudná erősíteni az ott alvás szükségességét, vagy éppen pont nem, és lehetne feltenni kínos kérdéseket barátnődnek.

2014. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Biztos prosti, a hobbi meg csak egy kifogás!


Nem tűrném, hogy máshol aludjon, főleg nem férfiakkal.

2014. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nyilván... "-.-
2014. nov. 8. 15:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Legalább annyit elárulhatnál már b azmeg, hogy ismered-e ezeket az arcokat, akiknél a csajod héderezik? Egyáltalán miből gondolod, hogy a te csajod?
2014. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nos baz+...ha nincs idegzeted ne kommentelj...onnan tudom h az én "csajom" h miattam költözött az isten háta mögé és sok áldozatot hozott,h velem lehessen...nem egyhetes kapcsolat és nem kisiskolás hülyegyerekek vagyunk...az egyetlen difi ez az ott alvósdi ami kb havi egyszer fordul elő,éshozzá tartozik h igyekszik elsősorban barátnőinél illetve pár ismerőseinél megoldani,amikor nem sikerül akkor maradnak a srácok...sajnos a csapatban kevés a nő...a kérdést pusztán önigazolási szándékkal tettem fel,h magambsn tisztázzam jogose amit érzek vagy túl lihegem...a normáis válaszadóknak köszönöm!
2014. nov. 8. 16:13
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet kinyögni, hogy mit csinál? :D


Esetleg elmehetnél érte, az nem opció?

2014. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen infót nem osztasz meg, csak hogy a csajod más pasiknál alszik. Hogy közben mit csinál, mi a kapcsolatotok tartalma, arról egy büdös szót nem szólsz, csak amikor a kérdéseddel foglalkozókat ugatod le. Grat.
2014. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem ugatom le a kérdéssel foglalkozókat pusztán reagáltam a magas színvonalú ba+ ezésre illetve a teljesen abszurd honnan veszed h a te csajod és hasonló megszólalásra...azért nemírom le a hobbit illetve a pontos körülményeket mert nem lényeges...írhatnám azt is akár h sakk szakkörre jár vagy biciklit szerel...teljesen mindegy a lényeg h a programja este 23 ig tart és olyankor már nektud h haza utazni mivel nincs vonata.Egyébként aki úgyérzi h nemosztottam meg elég infót egy válasz adshoz az legyen szives megnézni az első kommenteket! Simán leírták h mi a véleményük...
2014. nov. 9. 05:59
 20/22 anonim ***** válasza:
A hazahozására még mindig nem írtál semmit. Ha nincs kocsitok, akkor bérelj egyet, 3500-4000 Ft-ért már egy napra lehet kapni egyet. Mivel nem mindig férfiaknál alszik, ezért nem is minden hónapban kellene megcsinálni. Ez nem jó ötlet?
2014. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!