Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap beszélgettem Párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap beszélgettem Párommal, valahogy szóba jött, h vajon együtt fogunk-e megöregedni?

Figyelt kérdés

Erre azt válaszolta,hogy lehet eljön az az idő, hogy ne akarunk egymással lenni.Ne értsem félre szeret, de sose lehet tudni.Nem arra kell koncentrálni ami később lesz,hanem arra , hogy most itt vagyunk egymásnak.

Jelzem nagyon, sok próbán mentünk keresztül, mire egymásra leltünk.Ez most tökre elszomorít pedig szeretem... nagyon :) Van rá esély h együtt maradunk-e v sem?



2014. nov. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik.
2014. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak rajtatok múlik. Nem azt mondta, hogy nem kizárt, de ilyen az élet. Szerintem van rá esély :)

Mindenesetre ne szomorkodj, ez egy igaz válasz volt és valószínűleg szeret.

2014. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

ezen ne agyalj,viszont ne adj okot ,hogy ne


de akár valamelyikőtök meg is halhat


nem jó az ilyenen rágódni

2014. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden csak kettőtökön múlik.

Viszont teljesen egyetértek a párod azon mondatrészével, hogy ne a jövővel foglalkozz, amit nem ismersz és bizonytalan, hanem a jelennel, amiben most vagy. És most boldog vagy!! :) És ez a lényeg. :)


Hiszen, nem a jövőben élünk, hanem a JELENBEN!! :)

MOST! :)


Sok boldogságot Nektek! :)

2014. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem szoktam ezt nagyon szóba hozni, ha mégis, én mindig azt mondogatom, hogy együtt fogunk megöregedni meg minden. Közbe persze ugyanúgy gondolom mint a barátod.

Sőt én most 20 éves vagyok... Ha őszinte akarok lenni.. Nem igazán akarom még megismerni azt a lányt akivel az életem hátralévő részét eltöltöm(fiatal vagyok én ehhez még :D ).

De a barátodnak abban is igaza van, hogy most kell örüljetek egymásnak, aztán ha úgy adódik, hogy tényleg egymás mellett öregedtek meg, majd idős korotokban is örültök egymásnak és kész :)

2014. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igazat mondott, de nekem se esne jól :/
2014. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a hozzáállása. Ilyen alapon nem kellett volna veled összejönnie sem, hisz nem tudtátok meddig fog tartani.
2014. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

sztem ez reális és őszinte. Sztem kár ennyire hosszú távú ígéreteket tenni. Vhogy olyan őszintétlen:(

Én úgy szoktam mondani a h semmire nincs garancia, de míg együtt vagyunk és szeretjük egymást, azt tisztességgel tegyük. Én szeretnék már megnyugodni h megvan életem párja, de az sajnos csak az életem végén fog kiderülni :(

Szerencsére az urammal erről teljesen hasonlóképpen vélekedünk.

Pl az esküvő/gyermek kérdést is csak vélemény szinten beszéltük meg, a többit majd akkor ha tényleg van értelme.

2014. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!