Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell elhordani minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elhordani minden kvának azért mert menyasszonya volt előttem a barátomnak, és nem volt olyan odaadó mint én?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt.

Amikor megismerkedtünk, menyasszonya volt, az esküvőt tervezték, de igaziból már a megszokás tartotta össze a kapcsolatot...

Egy helyen kezdtünk el dolgozni a párommal, és egymásba szerettük nagyon hamar. Meg akart csókolni 1 hét ismertség után, de nem engedtem. Megmondtam, hogy nem vagy olyan fajta lány, aki elfogadja azt, hogy valakit vele csaljanak, nekem tisztességes kapcsolat és szerelem kell. Pár napon belül szakított a menyasszonyával. Meghívtam magamhoz vacsorára, főztem neki, majd utána beöltöztem szexi fűzős szettbe és egy hatalmasat szeretkeztünk. Ez még jobban megbolondította, mert a menyasszonya állítása szerint soha nem volt ennyire dögös, és soha nem vett volna fel ilyen csipkés dolgokat, mert ő inkább olyan visszafogott lány.

A lényeg a lényeg, hogy tőlem igaz szerelmet és törődést kap, és nem félek kimutatni a szexualitásomat sem.

Közben mind a családja, mind a barátai ellenem vannak. Szerintük egy ócska lotyó vagyok, undorítóan elszerettem a barátom a menyasszonyától, úgyis csak kaland vagyok neki, senkinek nem kellenék és a többi. A barátai konkrétan azt javasolják neki, h az exét vegye feleségül, engem meg tartson szeretőnek.

Hogyan állíthatnám le őket? Nagyon rossz nekem, hogy a barátomnak nagyon romlanak a családi és a baráti kapcsolatai is, mivel kiáll mellettem... Nem akarom, hogy miattam megszakítsa velük a kapcsolatot. :(



2014. nov. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden éremnek két oldala van. Meghallgatnám a csaj véleményét is :)
2014. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a baratod dontse el, kivel mit akar megszakitani. Nem a csaladja el veled, hanem o. A csalad es a baratok meg vessenek magukra, ha a fiud nem all veluk szoba! Kulonben is! Tamogatniuk kellene ot! Ezen ne aggodj! Elhiszem, hogy szar, de a baratod tudja mit akar! Teged! :)
2014. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Per pillanat :)
2014. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól beszél az 1-es, és a 3-as. Kérdező lesz még ennek böjtje, egy következő kapcsolatodban.Mert ez a pasi sokáig nem lesz melletted. Te viszont leszel a másik nő helyében:) Mint mindennek meg van az ára.
2014. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Az emberek rémesen álszentek tudnak lenni.

Inkább örülnének, hogy még az esküvő előtt kiderült, hogy nem illenek össze!

Hogyan állíthatnád le őket? Ennek egyetlen módja van: ha hosszú ideig hűséges, odaadó, kedves rendes takaros társa leszel a srácnak, és boldoggá teszed. Az idő majd befogja az ítélkezők száját. Addig sajnos úgy néz ki, erős ellenszélben kell vitorlázni, de hát ha tényleg ilyen jó pár vagytok, menni fog.

Meg arra vigyázzatok, rajtatok ne uralkodjon el a megszokás.

Ja, és ne tekintsd magad megváltónak, csak egyszerűen örülj hogy veled jól megvan, és te is jól megvagy vele.

24F

2014. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es, 3-as ugyanaz a személy, vagyis én :)
2014. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy Te legyél a "kutyaharapást szőrével"

Mármint veled vigasztalódik a korábbi komoly kapcsolat vége miatt.

2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!