Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közös albérletből elmegy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös albérletből elmegy egy pasi. Ha kedvel maradna értem?

Figyelt kérdés

van párom,neki is családja. De nagyon szimpatikus,iszonyatosan megkedveltem, és azt szeretném h maradna. még 1 évet lesz ebben a városban,utána valószínű soha többet nem látom.


azért hiányozna nagyon ,mert még nem törödött velem senki ennyire,ilyet még nem éreztem egy férfinál se. dicsér,figyel rám,törödik velem. de már ma el is cuccol. félek h nem tudom megakadályozni,de akkor romokban lesz az életem. nagyon motivált,Önbizalmat adott,és erre nagy szükségem is van.


Még egy ilyen jó pasit biztos nem fogok megismerni,erre ő elhagy. nem merek vele beszélni,gyáva nyuszi vagyok. írtam neki de rá sem hederített,sztem csak kinevetett,h milyen gyerekes dolog.



2014. nov. 13. 08:42
1 2
 1/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Talán ő is érzi,hogy ez így,úgy,hogy közben van barátod,nem a legjobb.

Ezeket mind tőle kéne megkapnod.

2014. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el neki, de ne akadályozd meg őt, ha menni akar, hadd menjen.
2014. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de nagyon fáj. félek,nem tudom h álljak elé ilyennel,mindig kimegyek a konyhába és ülünk egymással szemben,és beszélgetünk de a témát nem merem felhozni,mert annyira beszél az uj albérletről,h nem érzem magam elég meggyőzőnek.

ha elmegy az egész magabiztosságom oda, ugy érzem nincs visszajelzése a nőiességemnek,mert nem tudom meggyőzni.


elvileg oka sincs elköltözni nagyon,csak ilyen piti dolgok,én itt mindent megcsinálok a háztartásban. mindig megköszöni,egyszer nagyon bunkó voltam vele,mert sötéten láttam a dolgot,h nem tudom meggyőzni. ő szerintem a felnőttes nőket szereti,24 vagyok,de ha nem marad itt ebben az 1 évben nem tudom ezt az oldalamat megmutatni,nem fogok fejlődni lelkileg. csak sírok,és sírok,,akárhogy próbálom félvárról venni


rosszul tettem h írtam neki?

2014. nov. 13. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi van a pároddal???

Miért van párod?

És ott lakik a pasi családja is? Vagy ők máshol? Nekem kicsit zavaros.

Szerintem hagyd elmenni. Te írtál neki, nem reagált rá. Ez szerintem elég egyértelmű válasz.

Egyébként meg szedd össze magad. Ne mástól függjön (akárki is az), hogy te hogyan érzed magad. Ráadásul ő nem is a párod. Mert ha még a párod lenne, akkor talán megérteném.

2014. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem a családja otthon lakik,mi egy másik országban vagyunk. a párom iszik,és sokszor ő is szörnyülködik,h olyankor milyen bunkó tud lenni. ugy érzem ő meg ért engem.
2014. nov. 13. 09:02
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor ne is beszéljek vele? nem szeretném megalázni magam egy pasi előtt sem. de amint írtam ha elmegy az egy válasz a nőiességemre,h nem tudok hatni a férfiakra,nem érek semmit. ez egy döntés lenne az ő részéről,de végülis már szinte teljesen összepakolt.

az biztos h egy pasihoz se leszek többet kedves,és egyiknek se tárom ki a szívem. a párom nem érti ezt meg,nekem mennyire hiányzik h vki mint ez a férfi ŐSZINTÉN dicsérjen. neki nem fontos.

2014. nov. 13. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te csak ebbe a férfiba kapaszkodsz, mert nincs senkid. Inkább próbálj meg talpra állni és megerősödni, és nem a párodtól vagy egy idegen férfitól függjél.

Gyerek van? Nem akarod, nem tudod elhagyni a párod?

2014. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Nagyon hibás következtetés, hogy mivel egy családapa nem esik neked áldozatul, azért nem tudsz hatással lenni a férfiakra. Sőt, ez inkább jó jel, mert azt mutatja, vannak még hűséges férfiak és neked is van esélyed ilyet találni, ha pl. ezt az alkoholista csávót elhagyod.

Inkább tiszteld a volt lakótársadat az egyenességéért, és ne próbáld megfúrni a házasságát.

2014. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

dehogy vannak hűséges férfiak! ő is megcsalta már a párját,és engem is invitál az uj lakásba h menjek masszirozni,stb.. na jó vannak hüséges pasik is.. de most nem ez a lényeg,tuti lefeküdne velem,de én nem ezt akarom,mert nekem a barátság fontosabb mint a szex,nem akarom utána elveszíteni az érdeklődését.


de nem tudom neki elmondani az érzéseimet! gyáva féreg vagyok utálom magam,elkezdtem fogyozni,de már semmi nem érdekel..

itt most nem a hűségről van szó, célozgat dolgokra,de ha maradna annyi jó élménben lehetne részünk,ami lelkileg feltöltene,és mással nem éreznék ilyet..

2014. nov. 13. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:

van párod de egy másik pasit akarsz megkapni

nem barátként írsz róla hanem pasiként

lehet hogy jobban bejön neked mint azt gondolnád és a pasid iránt nem érzel így ez a baj

a pasid felé kéne ilyeneket érezned

beszélj a pasival hogy mi a helyzet,nem kell félni

2014. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!