Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közös albérletből elmegy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös albérletből elmegy egy pasi. Ha kedvel maradna értem?

Figyelt kérdés

van párom,neki is családja. De nagyon szimpatikus,iszonyatosan megkedveltem, és azt szeretném h maradna. még 1 évet lesz ebben a városban,utána valószínű soha többet nem látom.


azért hiányozna nagyon ,mert még nem törödött velem senki ennyire,ilyet még nem éreztem egy férfinál se. dicsér,figyel rám,törödik velem. de már ma el is cuccol. félek h nem tudom megakadályozni,de akkor romokban lesz az életem. nagyon motivált,Önbizalmat adott,és erre nagy szükségem is van.


Még egy ilyen jó pasit biztos nem fogok megismerni,erre ő elhagy. nem merek vele beszélni,gyáva nyuszi vagyok. írtam neki de rá sem hederített,sztem csak kinevetett,h milyen gyerekes dolog.



2014. nov. 13. 08:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit állítsd helyre a világodat:


- a normális pasik nem csalják a barátnőjüket/feleségüket. Én 8 éve vagyok a barátnőmmel és messze nincs annyi szex és öröm a kapcsolatban, mint ahogy jó lenne, de amíg nem szakítok vele, nem csalom meg, mert nekem van még gerincem.

- a törődést, a tiszteletet, a szeretetet az ember lányának a pasijától kell megkapnia. Ha a barátod egy ilyen erőszakos tahó, akkor hagyd ott a francba!

- ha egy nő a testével, a nőiességével akar meggyőzni egy férfit valamiről és a férfi nem hajlik erre, akkor nem a nő nőiességével van a baj, hanem az önbecsülésével. A szajhák használják fizetőeszközként és meggyőző eszközként a testüket, nem a valódi nők. Még akkor is, ha párkapcsolatról van szó. A nőiesség nem arra való, hogy manipuláljunk vele másokat


Keress egy normális pasit magadnak, aki biztat és szeret és nem csal meg. Per pillanat két pasit használsz ezekre a célokra és látod, így egyik sem tölti be a szerepét.

2014. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!