Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én érzem ezt megalázónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt megalázónak, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Én N/21, ő F/23


Tudom, hogy valamelyik fél mindig ragaszkodóbb, vagy szentimentálisabb, és jelen esetben én vagyok ez a fél. Amivel nincs probléma, mert nem érzem magam sérülékenyebbnek ettől, illetve nincs szükségem olyan játszmákra, hogy most mit mutathatok ki, vagy mit nem. Ne értsétek félre, a nyakán sem lógok folyton, pl. nem mondom naponta, hogy mennyire nagyon szeretem, ő az életem, etc, vannak külön programjaink, és eltudom foglalni magam bármikor nélküle is, szóval nem éreztetem azt vele, hogy maga mellett még rólam is gondoskodnia kéne.


Viszont ő eléggé távolságtartó, és lassan haladó típus. Amivel magában megint csak nincs baj, tudom, hogyha akarnám sem lennék képes ezt megváltoztatni, szóval nem siettetni/erőltetni akarom az érzéseket részéről. De az folyamatosan frusztrál, hogy így úgy érzem magam, mint valami pincsikutya, holott nem ugrálom körbe, és szerintem nem fejezem ki túl sokszor, vagy radikálisan az érzéseimet, mégis megalázó számomra a helyzet. Nem tudom, hogy ő is így láthatja e, hogy neki így könyvelődött e el már visszavonhatatlanul a fejében, hogy én vagyok az, akinek mindig fontosabb lesz? Vagy nem lát taszítónak azért, mert úgy érzi, hogy kapaszkodnék belé?



2014. nov. 14. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is volt, amikor így éreztem és az ilyen érzések mögött mindig az rejlett, hogy a pasi nem gondolta komolyan a kapcsolatot és/vagy mással is kavart.
2014. nov. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki ezt mondja a párjáról, amíg meg nem csalják, de ő nem ilyen. Csaltak már meg nem egyszer, úgyhogy felismerném még szentimentálisan is.
2014. nov. 14. 07:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen én is ismerem a helyzetet. Elég fárasztó tud lenni néha,de ha van türelmed várd ki,h mire juttok.Talán lassan megnyiladozik.

Mondjuk még mindig jobb egy lerázhatatlan nyálas romantikus

nyomulós-féltékenykedős idiótánál.

2014. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet,h nincs semmi rossz szándék a háttérben csak egyszerűen nem jut eszébe,h néha neki is vissza kéne jeleznie.

Van olyan bunkó,mint Mr BIG?

2014. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Konkrétan mitől érzed ezt? Mondta neked?

Lehet hogy csak beszélgetnetek kéne erről, hogy megnyugtathasson, nem tart pincsikutyának.

2014. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen természetes, hogy így érzed és ez bánt. Valahol mélyen mindenki (főleg a nők) azt szeretné, hogy úgy bánjanak vele, ahogy ő bánik a párjával. Milyen szép is lenne a világ! Bár én még sosem hallottam, hogy így lett volna :D az egyik fél mindig jobban szeret vagy mindössze másképp.

Szerintem mondd el neki, nagyon fontos az őszinteség, és nem szabad magadban tartani, mert az később robban (tapasztalat). Kezdd azzal, hogy nem veszekedni szeretnél, nem haragszol rá, bízol abban, hogy meg tudjátok oldani...stb, aztán jöhet a "mi is bánt engem pontosan és miért rész". Ne hallgass el semmit, beszéld ki magadból, aztán várd a reakcióját.

Sok sikert! 20/N

2014. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!