Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúval pár napja...

Ha egy fiúval pár napja ismerkedtem meg, kavartunk meg minden, bejövök neki, és szeretne együtt lenni, viszont időt kér, az rosszat jelent? Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk, de szerintem ez túl gyors volt.
2014. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy szeretne együtt lenni, vagy időt kér.

Mire kér idő? Szakítani a leendő barátnőjével? Esetleg leállamvizsgázni (úgy hogy most még gimiben elsős)?

2014. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

O.o

hát én nem tudom..ezért kérdezem:| csak szarul esik hogy nem tudok semmit,hiába várni meg nem szeretnék.

2014. ápr. 4. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne várj. Amúgy sincs senkinek szüksége egy tesze-tosza srácra.


Kérdezz rá konkrétan és ha nem reagál 3 másodpercen belül akkor csá.

2014. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem,időt kér,de már talán 3 napja nem beszélünk..asszem lejárt a 3 másodperc:D deszaar:|
2014. ápr. 4. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamu szar. Keress normálisat.
2014. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha nekem ő kell? :/
2014. ápr. 4. 15:26
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező nem tudom hogy ezt most utólag látod e, de azért leírom hogy mekkora egy utolsó tapló teljesen értéktelen utolsó nőszemély vagy. Hogy a fenébe akarsz valakivel pár nap alatt egy "párkapcsolatot" kialakítani magyarázd már meg nekem légyszíves? :) Ha meg tudod magyarázni hogy lehet pár nap alatt összejönni valakivel úgy hogy kívül-belül jól megismeritek egymást akkor én is kipróbálnám :)
2020. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!