Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szúrnak ki a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrnak ki a nők a becsületes, rendes férjekkel, miért nem becsülik meg őket?

Figyelt kérdés

Én mindig is becsületes voltam partnereimmel, feleségeimmel. Egyiket sem csaltam meg! Nem iszok, nem dohányzok, nem kocsmázok, nem bulizok, ellenben dolgozok, szorgalmas vagyok, szeretem a gyerekeket, segítek a házban és a ház körül...

Miért szívatnak mindig meg???

Második házasságom megy tönkre. Évek óta próbálom menteni, de hasztalan. :-(

A nők állandóan arról panaszkodnak, hogy nem találnak rendes pasit. Amikor találnak átváltoznak fúriává és jól megszívatják a férfit. :-(

Lúzernek érzem magam, egy hülyének, aki nem képes a sarkára állni. Pedig férfias megjelenés vagyok, minden másban határozott...

Talán kocsmáznom kéne, cigiznem, züllenem, félredu.ni...stb. :-( :-(

/még a baráti társaságom sem ilyen... azt sem tudom hol kezdeném :-)/



2014. nov. 17. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Talán kocsmáznom kéne, cigiznem, züllenem, félredu.ni.."

Sőt, biztos.

2014. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a könyvet:

[link]

Bár én nem vagyok házas, de pár barátnőmnél (barát barátnő) kitapsztaltam, hogy ki mire is kattan és bejött.

28N

2014. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell lezülleni, csak neked kell viselned a nadrágot otthon. A nőknek attól nedvesedik be a puncijuk, ha egy férfi határozott és kemény.


Azok alapján, amit te leírtál, nálad ezek a tulajdonságok hiányoztak. A nőknek pedig nem szabad semmilyen kis hülyeséget sem elnézni, keményen oda kell csapni az asztalra.

2014. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
#3 teljesen egyet értek.
2014. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A gond, hogy nagyon is férfias vagyok, megjelenésére és viselkedésben is. Csak nagy a szívem!

Az asztalra olykor rácsapok, de semmi értelme. Elviseli, túlteszi magát rajta nejem, változás viszont nincs. Illetve max. két napig, majd minden visszaáll. :-(

Agyon mégsem csaphatom... Nem érné meg!!!

Egyértelműen a két gyerekkel tart sakkban! Tisztában van vele, lényegében miattuk nem léptem még le.


A gond, hogy hasonlókat tapasztalok barátaimnál, kollégáimnál is. Minden rendes férfit átbas.nak a nők!

Két dolog miatt kellenek a pasik a nőknek: gyereket csináljanak és keresetet adjanak haza :-(

2014. nov. 17. 01:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, nála már lehet hogy késő, mert tudná, hogy az nem te vagy. Ezért nem is tudna komolyan venni.


Részvétem. :(

2014. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg a másik oldalon vagyok, én mindig a lenyúlós kihasználós pasikat találom meg, de én legalább bevallom, hogy én b...szom el az egészet. Túlságosan segítőkész vagyok, aztán nagyon hamar a szívességből és a kedvességből már kötelesség lesz és rájönnek, hogy velem mindent el lehet intéztetni. Hosszú történet.


A férfias viselkedés nem a kocsmázást, cigizést és a félredugást jelenti. Valószínűleg valamit te sem jól csinálsz, ha nem tudod, hogy mi a gond akkor szakembertől kérj segítséget.

Nekem az a szerencsém, hogy vannak jó barátnőim akik őszintén megmondják a véleményüket és párszor a képembe lett tolva a nem épp kellemes igazság.

2014. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

"A gond, hogy hasonlókat tapasztalok barátaimnál, kollégáimnál is. Minden rendes férfit átbas.nak a nők! "


Én viszont azt tapasztalom az ismerősi és baráti körben, hogy egyre több az olyan férfi, aki bevételi forrásként tekint a nőre. Engem és több barátnőmet is lenyúltak és kihasználtak. Fizetünk számlákat, kaját, stb, van olyan aki az expasija albérletét is fizette egy ideig.

2014. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Én meg a volt barátnőm számláját, albérletét és kajáját fizettem úgy, hogy egyetem mellett dolgoztam és tanultam. Amíg dolgoztam (éjszakáztam), ő eljárt bulizgatni és kb minden héten megcsalt valakivel.


Igen, akkoriban ekkora idióta voltam...

2014. nov. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy szegény orzságban élünk ahol minden második ember megőrült mára (mndenki máshogy) ezért nem túl meglepő ez. És még mindig nem vagyun a lejtő alján. Undorító egy világ et, legjobb lenne egy reset az emberiségnek
2014. nov. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!