Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy 15 éves lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 15 éves lány és egy 18 éves fiú között hosszabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Láttam màr erre példát: 19f, 14l. Mindjárt 2 éve együtt vannak.

De úgy átlagban ez mennyire lehetséges?



2014. nov. 19. 05:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mindketten középsulisok, hasonló dolgok iránt érdeklődnek ás egy átlagos 15 éves lány jóval többet szexel mint egy átlagos 18 fiú és már 2 éve együtt vannak.

Hol itt a kérdés? Amennyiben az, hogy halálukig együtt maradnak-e, nos arra akkor van legnagyobb esély, ha holnap mindkettejüket elüti egy autó.


Viszont felesleges a jövőn rágódni, tart ameddig tart.

2014. nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra gondoltam hogy 'míg a halál el nem választ.. Csak pl egy 2-3 eves kapcsolatra.. és héjjj kikérem magamnak. A normalis 15 evesek nem szexelnek tobbet egy 18 evesnél..
2014. nov. 19. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem siman lehet,ez abszolut nem Nagy korkulonbseg!

Lehet most meg feltunobb,de kesobb eszre sem lehet majd venni!

2014. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

15 éves lány és 18 éves fiú között max 1 éves kapcsolat lehet.

Utána már 16 éves lány és 19 éves fiú lesznek :)

2014. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meddig tarthat ilyen fiatalon egy kapcsolat? Nos, úgy 2-3 hónapig, max. fél évig, de akkor a lánynak nagyon toleránsnak kell lennie a fiú kilengéseit illetően. Egyébként egy 15 éves szinte gyereklány még ne szexeljen!
2014. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt mondom, higy 15 évesen korai. Nemhiszem, hogy csak 2-3 honapig.. pl osztalyratsam 8honapja jar a baratjaval, 15l es 18f.
2014. nov. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!