Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar lefeküdni/szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni/szeretkezni velem a párom. Barkóbázva kérdeztem, és csak egyre reagált. Mit jelenthet? Mi lehet az ok, az igazság miért?

Figyelt kérdés

szóval a miért nem-re nem reagál, nem válaszol, ezért kezdtem el tippelgetni.

talán másik csajjal vagy, talán más csajokkal és amikor már ott tartottam, hogy lehet magadnak csinálod inkább, nos végig hallgatott, csakis erre az utolsóra reagált szégyenlősen, hogy ááá őőő neeem.


adatok:

rendszeres nemi élet hirtelen totál nulla, minden egyéb előzmény nélkül és már egy hete nulla.

sőt a helyzeteket feltűnően kerüli, nehogy szexre kerüljön a sor.

kapcsolat elején vagyunk (4-5 hónapja lehetünk kb együtt)


2014. márc. 3. 18:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2014. márc. 3. 18:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet elkapott valamit és nem akarja hogy megtudd.
2014. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát nem hinném


habár most eszembe jutott, ez a dolog úgy kezdődött, hogy átmentünk más életritmusba

2014. márc. 3. 18:27
 4/14 anonim válasza:
Nálunk is ez volt. nem értettem miért.végén kiderült..megunt...és menne máshoz. hagyd ott..nem érdemel téged. ennyi voltál..
2014. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ő csak azért kezdte ezt el, mert én elkezdtem dolgozni, így napközben nem tudtam a rendelkezésére állni, mint addig.

mire estére haza értem már nem is kellettem.

2014. márc. 3. 18:57
 6/14 A kérdező kommentje:
és én csak ezt nem tudom napközben mi történhetett vele.
2014. márc. 3. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a pàrommal 3 honapja vagyunk együtt,én vagyok a nö(28)...ö sem nagyon akar velem szeretkezni,de mondjuk eleitöl kezdve kiderült,hogy nem egy szeexmàniàs,és sokszor este mikor talàlkozunk meg hulla fàradt a munka utàn.Nekem is eszembe jutott màr,hogy talàn van valakije és azért nincs ràm energiàja,aztàn ràjöttem,hogy este tényleg fàradt....
2014. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mi számit kevés sexnek? ha mindig azt mondja h fáradt ócska kifogás..csak ráfogja!basszus ha gerjedek a nőmre..akkor gerjedek akkor is ha fáradt vagyok!!!!!!!!!
2014. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ő nem dolgozik, seftelget csak, soha nem fáradt


addig történhet valami, amíg dolgozom

2014. márc. 4. 10:00
 10/14 A kérdező kommentje:

"Mi számit kevés sexnek?"


a zéró szex

2014. márc. 4. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!