Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a baratom?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja együtt járunk,és még mindig nem fekudtünk le egymasal.Nem tudom mi lehet az oka.

Folyton valami kifogasokat talál.Az érdekes az egészben,hogy ő az aki általában kezdeményez,elkezd csokolgatni,levetkőzünk ,minden ahogy kell ,hogy legyen,de sosem történik semmi.Látom rajta,hogy nagyon kiván ,de akkor sem.Kérdeztem már tőle rengetegszer,hogy mi a probléma,de mindig valami hülye kifogasokal áll elő,pl faradt,faj a feje,melege van.Én nem tudom,hogy a tovabbiakban,hogy fogom ezt birni,ezt mondtam neki is,de nem vesz komolyan.Mindig üzenetben mondja,h majd ezt fogjuk csinalni azt fogjuk,vagy mindig a következö alkalmat mondja de soha semmi.És most mar nagyon elegem van.Nem tudom mi lehet a magyarazat rá


2014. aug. 26. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég furcsa kifogások. Ha megint jön egy ilyennel, akkor kérdezz rá, hogy mi a valódi oka.

L

2014. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fából van neki.
2014. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Izgul , kezdeményezz te , állísd fel meg tedd a kezét a nunidhozl hogy érezze a nedvességet
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és próbálj meg beszélni róla, olyan helyen ahol kettesben lehettek, és el meri mondani ha valami baja van.
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami problémája van az erekciójával.
2014. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te vagy neki az első és izgul vagy nem akarja elrontani?
2014. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Búza! Az exem is ilyen volt,ne is pazarold rá az idődet!Komolyan mondom!
2014. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igazábol már mindennel próbálkoztam.Vettem fel szexi cuccokat,de nem.PUszilgattam tetőtöl talpig ,de nem,meg fogtam az "izéjét" ,de nem.Tehat semmi,be indul ő,érzem rajta meg látom,de semmitt nem csinál...Nagyon durva
2014. aug. 26. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el,a fiúkat szereti,bár lehet még ő sem tud róla.Nem izgatja fel egy női test látványa.Semmiképp ne magadat hibáztasd!!!
2014. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!