Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan másfél éve vagyunk együtt és az első fél/ háromnegyed évben tökéletes volt az intimitás a kapcsoltunkban.Én is nagyon élveztem és ő is..elmondása szerint én vagyok a legjobb akivel valaha csinálta és iszonyatosan élvezte mindig. A barátnőitől is vissza kaptam jó párszor szóval nem hiszem, hogy kedvességből mondta volna.Sőt én voltam az első akivel hüvelyi alapon orgazmushoz juttatta.Tehát a teljesítményemmel nem volt gond, testemmel sem mivel mindig mondta hogy oda-vissza van érte.Rengetegszer kezdeményezett ő is , tehát nem az volt hogy mindig én másztam rá.Majd egyszer csak elkapott valami baktériumot vagy gombát és emiatt nem tudtunk szexelni két hónapig egyáltalán.És idővel feltűnt nekem, hogy ez nem vicc mivel nem hogy eltávolodtunk egymástól de sokkal többet kezdtünk veszekedni és ölni egymást.Majd meggyógyult de iszonyatosan fájt neki az első együtt lét , aztán kitaláltuk,hogy jó várunk egy hetet.Egy hét után ugyan úgy fájt sőt mi több megint elő jött neki az a betegség és megint gyógyszer és semmi szex( igen most az ember azt gondolná hogy meg csal,de biztos nem, hisz sülve főve együtt voltunk és jól ismerem sose csalna meg..előbb szakítana velem).Majd 1 hónap semmi szex után elhatároztuk h megint megpróbáljuk de megint iszonyatosan fájt neki.Majd amikor elvileg már meg gyógyult már egyszerűen nem kívánt. Hiába próbálkoztam semmi ..egy hónapon át küzdöttem én kezdeményeztem folyton és semmi..aztán gondoltam meg kéne beszélni és jött azzal a szöveggel, hogy mennyire fájt neki az utóbbi időben és, hogy fél a fájdalomtól majd azzal, hogy annyit veszekedtünk és a sok tüske miatt nincs kedve hozzám.Majd egyszer kétszer lefeküdtünk nagy durcik és veszekedések árán és persze megint beteg lett, elvileg valami egy felfázás hozta vissza neki.(nekem nincs bajom én kivizsgáltattam magam).És most megint várok és ez így megy több mint egy fél éve, és hát egyre többet veszekszünk és egyre távolabb kerülünk egymástól..már 4 hónapja nem szexeltünk normálisan és amúgy is kb max 5x. Próbáltam utalgatni rá h legalább ő kielégíthetne ..ezt neki 4 hónap alatt kétszer sikerült megtennie...a miért kérdésre a válasz az volt, hogy nem akarja .Pedig régen imádta csinálni és imádta látni hogy élvezem.Most viszont..mintha egy másik ember lenne.Most megint meg gyógyult elvileg végleg..fel is hoztam a témát, hogy mikor próbáljuk meg. Azt mondta, hogy ha lesz kedve..persze az ember azt gondolja, hogy oké akkor vacsora kedvesség kis izgalom ,beindítani a csajt és kész..de nem egyszerűen amint látja h próbálkozom szinte leüvölti a fejemet és olyanokat mond, hogy idegesíti, hogy folyton a szexre gondolok és nem gondolok bele, hogy neki ez fáj és stb,stb.Nem tudom, hogy ez ritka eset-e de érzem, hogy ezt a kapcsolatot egy kiadós szexel lehetne rendebe hozni és vissza kéne vezetni legalább napi szinten. Nem miattam, hanem miattunk. Mivel engem nem izgat, hogy kanos vagyok mert elintézem magamnak vagy ha erre hajtanék már rég kidobtam volna(persze rosszul esik főleg az önbecsülésem és önbizalmam van már emiatt a kós segge alatt), de nem mert ő kell nekem.Velem van a baj? Én rontottam el valahol vagy ő vele van baj? Ha valaki tud megoldást írjon, nem szeretném elveszíteni mert túlságosan szeretem.Az síkosító vagy egyéb szexuális játékszerekre irányuló válaszokat felesleges leírni mert ha már az nem tetszik neki hogy elkezdem simogatni akkor képzelhetitek mit reagálni egy síksítóra vagy egy dildora..(nem prűd csaj egyáltalán..sőt!..csak most valamiért mostanában bekattan az ilyesféle dolgokra) Lehetőleg a témában jártas, értelmes emberek írjanak csak. Nem szokásom ide firkatani de ez az utolsó reményem szóval iszonyatosan boldog lennék ha valaki tudna segíteni. (20,F.)

#szex #párkapcsolat #nem akar lefeküdni velem
2014. okt. 1. 00:33
1 2
 1/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Lehet,hogy tényleg a fájdalom miatt van így vele.


Te próbáltad már kielégíteni azóta orálisan?

Úgy valószínűleg nem fájna neki és idővel újra visszaállna benne az a kép,hogy ez jó dolog lesz és kívánja.

2014. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rámenős voltál és egyértelmű, hogy azért nem akarja, mert fájdalmat okoztál neki. A nők nem úgy működnek mint mi. Ha fájdalmat okozol neki az belevésődik a fejébe és nem segít, hogy most romantikus vagy és beviszed a vacsorát vagy sétálgattok a parkban. Ha oda jut a helyzet, akkor ő elkezd félni, hogy megint át kell élnie a fájdalmat.


Egyetlen esélyed, ha hagyod, hogy kiheverje. Próbálj kedves lenni, figyelj oda rá. De bízd rá, hogy mikor akar kezdeményezni. Ha kanos vagy és nem tudsz várni, akkor nincs mit csinálni hagyd ott, de ha tényleg szereted, akkor megérted a dolgot.


Múltkor olvastam erről egy cikket, ha gondolod majd megkeresem. A lényege röviden, hogy volt egy pár, akik iszonyatosan szerették egymást, tökéletes volt a szex, stb stb.

És egyetlen egyszer történt olyan, hogy nagyon rá volt hangolódva egymásra mindkét fél és véletlenül a férfi a nő ánuszába tolta be, ő pedig leírása szerint olyan fájdalmat élt át, amilyet előtte még sosem. Hiába tett bármit a férfi, hogy jóvá tegye, a nő egyáltalán nem kívánta a szexet és a vége szakítás lett a dolognak.


A leírtak alapján veletek is hasonló lehet a helyzet.

2014. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze nagyon sokszor megpróbáltam, de folyton eltolja a fejemet vagy épp azt amivel próbálkozom és nem enged. Ez a jobbik eset, mivel általában el se tudok jutni odáig, hogy a nemi szerve közelébe jussak.
2014. okt. 1. 00:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt a cikket már én is olvastam.De amúgy nem hiszem, hogy olyan rámenős lettem volna, mert persze próbálkoztam, főleg az elején amikor még új volt a dolog és nem számítottam rá h nem fogja akarni de ahogy haladtunk előre úgy egyre kevésbé leálltam és most már kb több mint 2 hónapja nem is próbáltam meg lépni az ügyben
2014. okt. 1. 00:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy komoly beszélgetés keretein belül megkérdezheted, hogy szerinte mi a helyzet kettőtökkel és hogy mit szeretne tőled. Arra ne utalj, hogy nagyon vágysz a szexre, mert az visszafelé üt. Inkább a hangsúly a kapcsolatotokon legyen és az esetleges közös jövőn.
2014. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de akkor jön azzal, hogy már nem érez úgy irántam mint régen a sok tüske miatt de nem akar szakítani mert nem tudna nélkülem élni, de ugyanakkor meg néha azt mondja, hogy halál szerelmes belém és velem akar össze költözni. Szóval én már nem tudom mit kéne lépnem.
2014. okt. 1. 00:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom jó ötlet-e ezt a tanácsot adni és egyáltalán alkalmazni, de nálunk bejött. Volt közel 2 hónap hullámvölgy és akkor egyik nap azzal jöttem, hogy gondolkodtam kettőnkön és vége. Egyáltalán nem akartam szakítani, de ha ő akart volna, akkor készen álltam volna elengedni. Ennek a vége az lett, hogy rájött, hogy elveszíthet és rádöbbent sok dologra. Ezután minden helyrejött és olyan mint régen. De ez is csak egy ötlet, nem mondom, hogy ezt csináld te is, de ha esetleg nincs más út, akkor talán.

Lehet azt mondaná, hogy jó legyen vége, akkor legalább tudnád, hogy benne is érlelődött a döntés, ha meg nem, akkor talán észbe kapna.

2014. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam már és tanácsolták is egy páran. De félek megtenni, mert félek, hogy ő nem akar majd vissza jönni hozzám.
2014. okt. 1. 01:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Már lehet, hogy most sem akar, de ő is fél szakítani. És lehet, hogy csak rosszabb lesz utána...minden esetre várj pár hetet és jó alaposan gondolj át mindent. Tedd fejben rendbe a dolgokat.
2014. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszi, hogy segítettél!
2014. okt. 1. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!