Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ki mit érez mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki mit érez mikor szerelmes?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ti pasik mit éreztek ha szerelmesek vagytok? Tekintsünk el ettől a pillangók repkednek a hasamban stb... hogy próbáljátok kimutatni azt ha szerettek valakit de úgy őszintén nem meritek a szemébe mondani?? Milyen apró jeleket küldtök,h az illető lány észrevegye, h ti már kicsit többet éreztek? köszi a válaszokat és légyszi nem gúnyolódjatok :)

2014. nov. 20. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Dadogok, elcsuklik a hangom, kiszárad a szám, nyelési zavaraim lesznek (szavak közben nyelek egyet), értelmetlen hülyeségeket beszélek, de olyanokat, aminek se füle, se farka, mondatokból kihagyok szavakat, zavarban vagyok, valami idióta énem bújik elő belőlem, nem vagyok önmagam. Na ezeket tutira észreveszi az adott lány, és nagy valószínűséggel azt gondolja, hogy mekkora töketlen pancser ez a srác. Általában ezek miatt viszonzatlanok az érzéseim...
2014. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem feltétlenül gáz...szerintem aranyos ha egy fiu zavarba jön és összevissza beszél :)
2014. nov. 20. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább töketlenség... :/
2014. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy is.. szerintem természetes h addig amíg nem "szoktatok" össze minden találkozásnál zavarban van az ember.. és ahogy egyre több időt töltötök együtt ez el fog múlni
2014. nov. 20. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kiszolgáltatottnak érzem magam. És szánalmasnak. A tünetek amúgy ugyanazok, amiket az első leírt.
2014. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon rosszat! a legfájdalmasabb dolog :'( még sosem kaptam viszonzást :/


22f

2014. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hívtam talikra, sütöttem neki sütit, ölelés, érintések, mondtam neki, hogy imádom, hogy ő a legfontosabb nekem.. szerinte meg zaklatás :'(

pedig jól indult ez is :'(

2014. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
viszont én nem szoktam zavarban lenni :3 egyszerűen nem látnak bennem többet, mint barát :/ nem váltok ki senkiből sem olyan érzéseket :/
2014. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!