Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok. Lehet ebbol nagy koppanas? (Tovabbiak lent)

Figyelt kérdés

A baratnommel 1 honapja es 4 napja vagyunk egyutt. Korulbelul 2.5 honapja ismertem meg. En nagyon szeretem.. Kb annyira, hogy az eddigi baratnoimet, tudom ez nem dicsoseg, de ahol tudtam csaltam es ugyanugy beszeltem mas lanyokkal, mint ha szingli lennek.. Bulikba meg kb kit tudtam azt probaltam felszedni... Most meg kb semmi. Mas lanyokkal joforman nem is beszelek, bulikba is, ha elmegyunk, ha ott van vele vagyok, ha meg nincs ott, ha reszeg vagyok akkor se csinalok semmit. Max 1-2 ismeros lannyal bulizok meg 2-3 szot valtok.

O is azt mondta, hogy szeret engem. Viszont en ugy erzem, hogy o nem szeret annyira, mint en ot es valahogy ettol kicsit felek is, mivel o egy nagyon meno es szep lany. kb a fel suli ismeri, igy akad meg hodoloja. Volt is ebbol egyszer egy vitank.

Amikor meg nem ir orakig vagy nem hiv akkor hajlamos vagyok azt hinni, hogy valaki massal kavar. Ez miatt hisztizem is parszor, de orokke volt valami indoka, hogy miert nem irt vagy hivott. Vagy otthon hagyta a telefont, vagy lemerult vagy nem vette eszre, hogy irtam, vagy valami dolga van...


Ti errol mit gondoltok? Vagy csak tulsagosan feltekeny vagyok az lehet a problema? Vagy tenyleg nem kellene ennyire bele zugjak?

18/f

O pedig 17/l


A helyesirasert meg elnezest, telefonrol irtam es siettem.

Koszi elore is a normalis valaszokat!:)


2014. nov. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
elmondanám mit gondolok de lusta vagyok elolvasni sorry
2014. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
2014. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elolvastam, ne vidd túlásba a féltékenységet mert ezzel tutira taszítod magadtól...


él a saját életedet normálisan, az esetek többségében a hülyeségek miatt generált féltékenység többet árt a kapcsolatnak mint használ

2014. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megerdemelnel egy nagy koppanast, teso. Amugy csak tulreagalod, ne lass bele olyan dolgokat, amik nincsenek, tonkreteheted vele a kapcsolatotokat.
2014. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hm ha működik a karma akk simán lehet,h te fogsz úgy járni,mint a régebbi barátnőid
2014. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ment a pipa nektek. koszonom a valaszokat.

az utolso kettonek meg lehet igazuk van..

teljesen mas lettem miatta. eddig egy lany se tudta elvenni igy az eszemet, megtortenhet, hogy ezert vagyok ennyire feltekeny. furi ez a helyzet nekem.


meg varom masok velemenyet is!:)

2014. nov. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!