Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belevágni a kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A srác elvileg odavan értem, érzem hogy a tenyerén hordozna ha összejönnénk, komolyan nagyon jó pasi, és jól is néz ki ezt elismerem, de valahogy nem érzem azt a bizonyos dolgot hogy összeakarok vele jönni. nem tudom miért. amikor megismertem volt egy srác akiért odavoltam így alapból mióta ismerem barátként tekintek rá, de azóta az a srác kiesett a képből és még mindig nem igazán állt át a dolog. nem tudom mit csináljak, annyira szeretném, ha odáig lennék vele, mert tényleg annyira jó pasi
2014. nov. 7. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a szíved súg!!!
2014. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg még várj vele? nem muszáj mindenkinek kapcsolatban lennie... én várnék, jobban megismerném, több időt töltenék vele aztán alakul.
2014. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze tudom hogy nem feltétlen kell kapcsolatban lennem, egyáltalán nem gondolom így, csak félek hogy megbánnám később, de ha meg összejövök vele attól félek hogy hamar vége és utána nem lehetünk barátok sem, mert amúgy nagyon bírom
2014. nov. 7. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, szerintem legyél vele jó kapcsolatban és majd idővel elválik, hogy lesz-e több. Deeee ha a srác tényleg többet érez, akkor nem biztos, hogy ez felé nézve túl kegyes... szóval nehéz jó tanácsot adni. Mit gondolsz, tudnád EZT a srácot szeretni?
2014. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, szerintem idővel tudnám szeretni. és szerintem ő is tudja hogy időt kell nekem hagyni mert nem nyomul egyáltalán, csak remélem van még türelme kivárni azt, hogy én is így érezzek
2014. nov. 7. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elvileg odáig van érted,miből derült ki?Közölte veled,hogy ő többet szeretne?Ha tényleg így érzel,ahogy mondod akkor próbáljátok meg!
2014. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, randiztok is, vagy csak iskola/munkahely miatt sokszor összefuttok?

Személyes ismeretségről van szó, vagy még csak neten keresztül beszéltetek?


Ha utóbbi, akkor semmi okod aggódni, nincs annyi fénykép vagy webcam-ozás ami mellett kiütközhetne a kémia, márpedig egyedül az alapján érdemes bármi döntést hozni. Amíg nem találkoztok, persze hogy nem érzed hogy össze akarnál jönni vele. Viszont ha összeakad mindkettőtök tekintete, ha az érintésétől szinte elolvadsz, na onnan már lesz értelme belevágni a kapcsolatba, onnan már van mi alapján dönteni.

2014. nov. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 No-Name192 válasza:

Gondolom már Ő jelezte,hogy szeretne veled összejönni és Te pedig időt kértél.Így van?Szerintem az lenne a legjobb,ha minél előbb elmondanád neki,hogy Te mit szeretnél.

Lehet,hogy van türelme várni a válaszodra,de eközben biztos nagyon rossz is neki.

2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!