Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csináltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok volna a helyembe?

Figyelt kérdés
3 évig volt barátnőm,csak volt sajnos,egyik nap megakartam lepni 89km-re lakunk egymástól,ugye már feljutni is nehéz volt oda úgymond nehéz,készültem vettem egy csokor rózsát írtam neki egy dalt hozzá gitárt,oda mentem a sulija elé hogy majd ott akkor megvárom odaadtam neki a rózsacsokrot tök boldog volt aztán mondtam neki hogy nincs kedve-e esetleg valami félre eső helyre menni hogy elénekelhessem neki a dalt:)),meghallgatta megölelt mondta hogy szeret és elment...csak úgy utána szóltam hogy hova megy?Sírt és mondta hogy vége..ott le sokkolódtam ugye még aznap haza kellett volna mennem de nem bírtam 2 napig járkáltam Pesten ahol csak tudtam,sokszor elmentem a háza elé és csak néztem hogy hátha de semmi,közbe halálra kerestek otthon hogy hol vagyok?!?Persze mondtam hogy megyek haza csak most nem megy végül is,kijött az exem apja és megütött hogy hagyjam békén a lányát,tanácstalanul álltam de a fájdalamtól és az idegtől utána futottam és behúztam neki.És most mindenki engem baszogat hogy miért kellett a lány azóta sem adott választ arra hogy miért tette és a rendőrség is engem baxogat..teljesen magam alatt vagyok,de úgy érzem jogos amit tettem.És nem ezt érdemlem de mégis utána koslatok...

2014. nov. 25. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem csodálkozom rajtad, jó nagy gyökér csajt sikerült kifognod, márt bocs.

Ez a dühítő ilyenkor, hogy az ember sosem tudja meg a miértjét. A nők ebben remekül teljesítenek, hogy tegyék az ember önérzetét a béka s..ge alá.

Ahelyett, hogy korrekt módon elmondanák, mi a helyzet.

Nem csak az apját kell volna elverned, a csajt is, megérdemelné.

2014. nov. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy.De ha már egy idióta vagy akkor legyél rendes idióta.Ha az apját már előtte kiütöd és a csajnak is lekeversz párat akkor még ma is te lennél az embere és úgy szivattyúzna mintha te lennél az atyaúristen.
2014. nov. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1# nem csak a lanyok ilyenek. Nekem az elso baratom egy honap utan (ugy hogy elotte meg talalkoztunk es minden oke volt) meg az nap este tiltott mindenhonnan, es amikor felkerestem magyarazatert megutott es elkuldott a fr ancba... Pedig semmit nem tettem

kerdezo, ne torodj vele. Tudom, hogy faj meg nehez, de ha ennyi esze van, hogy igy eldob minden ok nelkul egy olyan fiut, aki megbecsuli, akkor vessen magara. Jobban fog fajni neki az, ha latja, hogy tulleptel rajta

2014. nov. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rendes fickókkal mindíg kiba..nak a nők!

Ez az összes tapasztalatom, amit átadhatok a témával kapcsolatban...

2014. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha vége akkor vége...ne teperj...veszíteni tudni kell...én sem ismerem a pontos okát annak, hogy miért lett vége az első szerelmemmel a kapcsolatnak, 7 évig nagyon fájt, végül magamnak találtam egy indokot, ami részben a valódi ok, de nem a teljes igazság...talán jobb nem tudni a teljes igazságot, mert lehet nagyon fájna...szóval tudom milyen ez a helyzet...én azért nem ütöttem volna ki az apját a helyedben...mondjuk ő kezdte, de akkor sem...ha valaki állat attól neked nem kell azzá válnod...lehet soha nem tudod meg a valódi okot, de talán jobb is így...


keress egy normális lányt, vagy pihenj egy kicsit a 2 kapcsolat között...


21F

2014. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy kifogtál egy elég tahó p icsát.3 évig voltatok együtt,és ő ezt az egészet lezárta annyival hogy vége,ennyi volt.Egy 3 éves kapcsolat megérdemelt volna annyit hogy elmondja hogy pontosan miért van vége.Egyébként az apuka is a lánya hatására ütött meg.Nagy valószínűséggel otthon úgy adta elő a dolgokat,hogy te zaklatod őt.Az öregben pedig feltámadtak a szülői ösztönök,ezért ütött.Bár az is lehet hogy eddig sem kedvelt téged túlzottan,és nagy örömmel vert szájon.Mindenesetre ezt elcseszted rendesen.Abból indulok ki,hogy ha az én házam előtt megvernék valakit,akkor kb 5 perc alatt szereznék 10 tanút akik azt mondanák hogy a másik kezdte,én csak védekeztem.És szerintem most is ez lesz majd.Valószínűleg nincs senki aki látta hogy az öreg ütött először.Viszont lesz olyan aki ellened vall majd.Tehát vár rád egy rendőrségi ügy,egy olyan nő miatt aki szart sem érdemel.És még most is utána koslatsz...Mégis miben reménykedsz ezek után?Te tényleg azt hiszed hogy minden olyan lesz mint régen?Ideje lenne felnőnöd.Gondolj bele,mi lehet az oka ha valakit 3 év után így dobnak?Az egyik ok,a csajod rádúnt.Nem érez irántad semmit.És mivel abszolút nem érdekli hogy mit érzel,lapátra tett és kész.Részéről vége mindennek.A másik ok,belépett a képbe egy harmadik.A csajodnak van valakije,és ezért dobott.Mindkét esetben az a logikus következtetés hogy el kell felejtened.Nem szeret,nem akar veled lenni.Ennyi.Ezt el kell fogadnod.Nincs értelme emésztened magad.Sőt,én azt mondom,örülj hogy megszabadultál tőle.
2014. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!