Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás mert dobtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás mert dobtam a pasim? Ti mit csináltatok volna a helyembe?

Figyelt kérdés

A barátom fiatalabb volt nálam pár hónappal(17 éves). Elején gondoltam ez nem okoz majd gondot, de tévedtem. Megismertem a nagy gyerek csapat haverjait, ahol 14 eves csajszika is volt, piáltak, cigiztek, füveztek. Akkoriban még én is rágyújtottam, inni bulikor szoktam, de nem tudtam elviselni, hogy kiskorúakkal bulizzak. És a füvet meg tiszta szívből utálom, ennek ellenére is szívta. Továbbá, a szülei utáltak, pedig nem is ismertek és ő meg nem akart nekik bemutatni, mivel leszarja mit gondolnak. Szüz volt és mindig csak a szexszel jött, nekem meg úgy tünt csak már megakar tőle szabadulni(pl. 3. randin egy bárban voltunk és a WC-be hivogatott). Szakítottam vele. Mostmeg mindig irkál, és elmond minden ***-nek. Én viszont nem érzem magam hibásnak.

L, 18


2009. márc. 27. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek még, felejtsd el. Jól tetted, hogy dobtad...
2009. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell hibásnak érezned magad. Nem ez a normális, felejtsd el.
2009. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz. Felejtsd el. Jol tetted, hogy szakitottal.
2009. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a te hibád!

Sokat nem is lehet erröl mondani. Csak annyit hogy éretlen.

2009. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak mer mindig irkál és azt mondja, hogy ő tiszta szívből szeretett és ezt soha nem fogja megbocsátani. Bla bla..Meg hogy én semmit sem tettem a kapcsolatért, de nem ezt érzem. Viszont a viselkedése miatt én kiábrándultam vele, csak az ő kedvéért meg nem akartam vele maradni :S
2009. márc. 27. 15:07
 6/10 A kérdező kommentje:
*kiábrándultam belőle
2009. márc. 27. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, a viselkedéséből látni hogy éretlen, kis sz*ros még.. :)
2009. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.Neked legalább 5 évvel idősebb manusz kell nem 1 éretlen tacskó.
2009. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha miattad nemképes annyi áldozatot hozni h lemondd a cigiről akkor hagyd a enébe ne foglalkozz vele ,nem érdemli meg egy szavadat sem
2009. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%
Csak azt akarta, hogy tartsd a fütyijét miközben pisál te kis buta.
2009. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!