Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek ebbe a kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba, vagy maradjak büszke?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom már két éve. Én az elején többet akartam tőle. Akkor nem kellettem neki, mint férfi, de nagyon jó barátokká váltunk, mert szimpatikus vagyok neki és kedvel.

A lényeg az, hogy fordult a kocka és most ő akar tőlem többet.

Azt hozzá kell tennem, hogy én két évig hallgattam és láttam, ahogy más férfiakkal kavar. Joggal felvetődik bennem, hogy most miért lettem "elég" jó neki ? Ha bele mennék, nem lennék egy kutya, akit végre beengednek a házba?

Tudnám szeretni, de ez így...megalázónak érzem.


2014. máj. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg

így sose tudod meg

egy vagy sok jó szexet vétek kihagyni

2014. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudod van olyan, amikor az ember szeme előtt ott van az akit mindig is keresett, és nem veszi észre. Ez a lány, aki most a barátod, a szerelmeként gondol rád!

Ha valóban szerelmes beléd és te is belé, akkor próbáljátok meg!

Lehet hogy most egy kis időre van szükséged hogy átgondold a dolgokat, hogy tisztán láss..

Minden kezdet nehéz, de ha boldogak vagytok együtt, hamar elfelejted ezeket a rossz gondolatokat.

Rögtön a középsuli elején összejöttem egy fiúval. Fellángolás volt a részéről. Rövidesen szakítottunk. Nagyon fájt és nemtudtam elfelejteni ugyanúgy szerettem, sőt, egyre jobban. Pár hónapra rá kereste a társaságom. Tudtam hogy nem csak barátkozni akar. Adtam még egy esélyt a kapcsolatunknak. Nem siettük el a dolgot. A múlt hónapban voltunk 2 évesek. Boldogak vagyunk együtt, szeretjük egymást. Az, hogy eldobtam a büszkeségem a szerelemért soha nem zavart. Ha zavart is, hamar elfeledtem. A boldogság kárpótol az áldozatért.

Ne a múltban élj, az már történelem. Élj a mának, bízz a boldog jövődben, a közös jövőben... Soha ne nézz hátra.

Én nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Bocsi hogy hosszúra sikerült! 18/L

2014. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Én az elején többet akartam tőle. Akkor nem kellettem neki"


Most bezzeg ő akar, szóval ugorj neki.


Palotapincsiség lvl 110!

2014. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!