Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy 2 ember kap még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 2 ember kap még egy esélyt a párkapcsolat kialakítására? (Saját hasonló történetet is írhatsz! )

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:

4 hónapon át találkozgattunk, mindig volt ölelgetés és csók, de nem alakult ki a párkapcsolat. Ő nem tette igazán oda magát, én pedig türelmetlen voltam, ezek miatt sokat is vitáztunk. A vonzalom és a kémia viszont nagyon erős volt köztünk, de szex nem volt, én még nem akartam, bár kívántam.


Nem bírtam tovább várni és ultimátumot adtam adtam:

ha velem akar lenni, akkor legyünk együtt rendesen, ha pedig nem, akkor ne beszéljünk, ne találkozzunk. Ekkor kihúztam belőle mi van, és ezt mondta:

úgy érzi, hogy nem bír velem többet elképzelni és azt hiszi, nem én vagyok a nagy Ő.

Ezután én megszakítottam a kapcsolatot, próbáltam kiheverni, kértem ne keressen, de még hívogatott és írogatott. Végül elég nagyot vitatkoztam vele, kiosztottam, beolvastam, hogy hagyjon békén ezekután.


Eltelt fél év. Több fiú is megmozgatott azóta érzelmileg, többel is randiztam, de nem alakult ki párkapcsolat. Mindeközben rájöttem, hogy képtelen vagyok elfelejteni ezt a fiút, bennem él. Erre 3 hétre felbukkant, érdeklődött hogy vagyok, van-e azóta valakim, és hogy sokszor gondol rám. Még csak 1x beszéltünk azóta, de úgy tűnik tapogatózik és lehet, hogy találkozni is akar majd.


Szóval ő sem tudott elfelejteni, és én sem őt.

De a leírás alapján lehetséges, hogy még valaha úgy érezzen irántam, mint a nagy Ő? Vagy ha ezt régen már egyszer kijelentette, akkor semmi esély nincs? De akkor mit akar már megint tőlem? Nem voltunk még elég felkészültek egymásra, és ha most nem szúrjuk el, akkor ebből lehet még igazi párkapcsolat, vagy magamat áltatom?


Hasonló történetek is érdekelnének!



2014. dec. 2. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem hagyd békén. Te nem szereted. Ő sem téged. Felesleges időpazarlás.
2014. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha elsőre nem működött, eztán se fog. Én azt tudom elképzelni, hogy nem talált mást, ezért te is jó lennél neki, csak ne legyen egyedül...


Nekem is volt ilyen. Másodjára jutottunk el oda, hogy kialakult a kapcsolat, tartott másfél hónapig, aztán szakítottam, mert nem törődött velem. Azt mondta akkor hogy ő is szakítani akart, mert vissza akart menni az exéhez, csak hát megelőztem..)


1 hónappal később újra megkeresett, de elküldtem a francba. Akkor ler...bancozott.

Életem legjobb döntése volt, hogy visszautasítottam, és kb 2 hónappal később ismertem meg a férjem:) Ha akkor adok még egy esélyt a másik srácnak, akkor meg se ismertem volna életem szerelmét, mert másképp alakulnak a dolgok.

2014. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is van egy srác, aki kb fél évente felbukkan. Mindig úgy van, hogy összejövünk, de aztán meggondolja magát. Most is pont ez történt.

Mivel ez már a 4. alkalom volt, megmondtam neki, hogy se most, se később nem tudok vele semmit elképzelni. Nem könnyű ezt mondani, mert szeretem, de csak elveszi a lehetőségeket azoktól, akikkel tényleg lehetne valami.

2014. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
78%
Mindenki megérdemel egy 2. esélyt de 3.-az senki!!! Szóval szerintem rájött milyen nélküled és nagyon nem tetszett neki az érzés. Minden kapcsolat akkor szilárdul meg, ha rájönnek milyen rossz a másik nélkül. Adj neki még egy esélyt de tisztázd vele hogy ha veled akar lenni akkor komoly kapcsolat legyen! :)
2014. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a bíztatást. :)
2014. dec. 3. 17:29
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
nem
2014. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem elsőre is csak unaloműzőnek használt.
2014. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

Szeretnélek bátorítani,de nem megy,mert nincs miért sajna.Ennek az embernek szerintem is csak időtöltés voltál,nem vett komolyan.Most keres,de nyilván azért,mert nem talált mást,és te kapóra jönnél neki,vagy mert a testi ösztönei feléd vonzák.Nem kell minden szar kamut benyalni,az élet szemét,az emberek meg önzőek.A szerelem meg a kapcsolat nagyon nem így néz ki,tehát ébresztő!!!

Egyébként csak azért írom ezeket,mert ezt az utat én is megjártam.Most ismét képben lehetne az illető,de úgy látom,benne van annyi gerinc,hogy nem akar többet bántani.Talán mert tudja ő,hogy én még szeretem,neki meg csak szex lenne.

2015. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges lebeszélni a pasiról, mert a szíve mélyén esélyt akar neki adni -és fog is-. Lásd: rögtön felkapta a fejét a sok nemleges válaszadó mellett felbukkanó bíztatóra... :) Egyébként nem baj, mert mindenki a saját hibájából tanul.
2015. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!