Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szakítás után jövünk rá arra, hogy mekkora kincset veszítettünk és utána szeretünk bele?

Figyelt kérdés
Volt vaklaki hasonló helyzetben, hogy a szakítás döbbentette rá, hogy szereti valójában?

2014. dec. 3. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, hogyne...

Nekem közben sem volt kétséges, hogy szeretem, azonban későn jöttem rá, hogy mennyire. Túl későn. Egy ideig nyeregben éreztem magam, azt hittem, minden jó, viszont nem figyeltem rá úgy, ahogy megilletné... Kidobott, mint egy teli kukát, és aztán jött a felismerés. Nabaaazmeg, hogy szerezzem vissza? Sehogy se ment, egy évig ittam, még elfelejtettem annyira, hogy ne ő legyen minden második gondolatom.

2014. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem kb.minden 3.-4.ember igy jár és utana hogy rájön erre akkor esik letargiába,depresszióba és Ez kihatással lesz az egész életére!!!!
2014. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lehet, hogy szeretsz valakit, de nagyon összevesztek, szakítotok és utána jössz rá, mennyire hiányzik, hogy jobban szeretted, mint hitted.

De olyan szerintem nem, hogy nem szeretted, nem voltál szerelmes és a szakítás után, a szakítás után szeretsz bele.

Esetleg ha később, érettebb fejjel találkoztok és akkor szereted meg.

2014. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször ez van. De ezt félre lehet érteni, mert van hogy csak hiányzik hogy legyen ott valaki, és elfelejted ami miatt nem volt jó, és ha úgy alakul hogy mind a kettő ugyanezt érzi, és megpróbálják megint, akkor megint kiderül hogy mi nem volt jó, és utána hiába tör rájuk ugyanez az érzés, próbálnak ellenállni, és nem megpróbálni újra, mert úgysincs értelme, bár nehéz.
2014. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha hirtelen felindulásból szakít valaki. Én amikor szakítottam, csak arra jöttem rá utána, hogy jó döntés volt. De én nem egyik napról a másikra találtam ki, hogy legyen vége.
2014. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most szakítottam Vele, mert nem volt belém szerelmes, kedvelt meg jól érezte magát velem, de egy év után már betelt a pohár nálam. Úgy gondolom nagyos sokat vártam rá, de nem tudott megszeretni. Szeretem, hiányzik. Így is úgy is szar.
2014. dec. 3. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát így tényleg szar, keresned kell mást ez van...
2014. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha csak akkor szeret beléd, ha elérhetetlen vagy.
2014. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valakibe szerelmes vagy és hozzádillőt választottál, akkor ilyen nem létezhet, mert ha vki nem kell igazán az nemvolt számodra kincs, akimeg tökéletes azt nemfogod elbaxni csakha vmi nagyon gyökér vagy és képes vagy a hormonok ellen dolgozni... Vagy egyszerüen érzéketlen tipus vagy de akkor megse bánod utólag se...
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!